0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

ایچوب از نمایندگی های فروش محصولات و ورق های ام دی اف چوبی می باشد که فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده. گروه ایچوب محصولات برند های با کیفیت و مختلف را از طریق سایت ایچوب به مرحله فروش می رساند. مشتریان ورق های ام دی اف(ورق MDF) می توانند نوع محصول مورد نظر خود را از میان محصولات ارائه شده توسط ایچوب انتخاب نمایند و با تماس با کارشناسان مجرب ایچوب خرید خود را نهایی کنند. ایچوب برای رفاه حال مشتریان ارسال به سراسر کشور دارد پس با خیال راحت خرید کنید.

ایچوب

گروه ایچوب محصولات بهترین برند های ایرانی و خارجی را با مناسبترین قیمت و کیفیت تضمین شده به مشتریان ارائه می دهد. محصولات ارائه شده توسط ایچوب گستره وسیعی دارند و شامل انواع محصولات می شوند. از انواع محصولات ارائه شده توسط ایچوب می توان به ورق های ام دی اف، انواع صفحه کابینت، ورق های هایگلاس و پلی گلاس، یراق آلات نصب و ... اشاره کرد. انواع محصولات ارائه شده توسط گروه ایچوب را می توانید از طریق همین سایت مشاهده و خریداری نمائید.همچنین گروه ایچوب با نمایندگی های مختلفی همکاری دارد مانند پاک چوب،نوین چوب،آرین سینا،فرامید و... جالب است بدانید گروه ایچوب سالهاست که به کشورهای همجوار صادر می کند مثل:عراق وترکیه

درباره ایچوب

گروه ایچوب با سابقه درخشان و نامی ماندگار در عرصه صنایع چوبی، انواع محصولات و تولیدات با کیفیت داخلی و خارجی  با بیس چوبی را به دو صورت روکش دار و بدون روکش و خام ارائه می دهد. خرید محصولات از ایچوب، از طریق سایت ایچوب انجام می پذیرد و مشتریان محصول مورد نظر خود را در طرح ها و جنس های مختلف ابتدا مشاهده می کنند و سپس خرید خود را انجام می دهند. گروه ایچوب مفتخر به این موضوع است که همواره بهترین و با کیفیت ترین محصولات چوبی را به مشتریان ارائه داده است.

نوشتن دیدگاه