0المنتج الذي اشتريته

به دلیل نوسانات بازار، جهت خرید و استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

کابینت آشپزخانه

هر آشپزخانه از چند جزء اصلی و تعدادی ابزار و وسایل تشکیل شده است. یکی از این اجزاء اصلی تشکیل دهنده آشپزخانه، دکوراسیون آشپزخانه است که بخش عمده این دکور را سرویس کابینت آشپزخانه تشکیل می دهد. سرویس کابینت آشپزخانه تنها جنبه دکوراسیون ندارد و به عنوان محل نگهداری ابزار و وسایل آشپزخانه و همچنین مواد غذایی نیز هست. کابینت آشپز خانه از چندین جزء تشکیل شده است که اگر بخواهیم به آن ها اشاره کنیم به 3 بخش اصلی رویه، درب و محفظه داخلی آن می رسیم. آنچه که در نمای بیرونی است و قابل رویت می باشد و در طرح سرویس کابینت تاثیر گذار است، درب آن است که با طراحی های مختلفی ساخته می شود. امروزه با گسترش تکنولوژی و فراوانی مواد اولیه متنوع، انواع مختلفی از کابینت های آشپزخانه وجود دارد. کابینت ها در جنس ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند تا پاسخگوی همه نیاز ها و سلایق باشند. از انواع سرویس کابینت آشپزخانه می توان به مواردی همچون کابینت های ام دی اف، کابینت هایگلاس، کابینت ممبران، کابینت پی وی سی، کابینت های فلزی و .... اشاره کرد که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند و بسته به سلیقه و بودجه سفارش دهنده طراحی و اجرا می شوند. از ویژگی های مهمی که باعث برتری یک سرویس کابینت نسبت به سایر سرویس کابینت ها می شود می توان به مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر ضربه و حرارت، مقاومت وزنی، زیبایی، قیمت تمام شده مناسب و ... اشاره کرد که طبیعتا یک جنس کابینت همه این ویژگی ها را ندارد و هر جنس کابینتی یک یا چند ویژگی مختص به خود را دارد.

کابینت آشپزخانه قیمت

قیمت انواع کابینت آشپزخانه بسته به موارد متعددی متغیر خواهد بود. جنس مواد اولیه، فضای آشپزخانه و محل اجرای کابینت، ابعاد و ضخامت مواد اولیه کاربردی، طرح و رنگ به کار برده شده و همچنین نحوه اجرای کابینت از این موارد تاثیر گذار هستند. معمولا کابینت های اجرا شده با متریال اولیه ایرانی قیمت مناسب تری خواهند داشت. با انتخاب مناسب مواد اولیه و اجرای مناسب می توان هزینه نهایی را پایینتر آورد و یک سرویس کابینت با قیمت مناسب را طراحی و اجرا کرد چرا که در اجرای کابینت آشپزخانه قیمت یکی از ارکان اساسی و تعیین کننده است.

خرید آنلاین کابینت آشپزخانه

برای اجرای کابینت، می توانید مواد اولیه شامل ورق های چوبی مورد نیاز، اتصالات و ... را از طریق فروشگاه های اینترنتی و به صورت آنلاین خریداری نمایید. سایت ایچوب امکان خرید آنلاین این مواد اولیه را فراهم کرده است. از مزیت های خرید از سایت ایچوب، امکان مقایسه محصولات قبل از خرید می باشد. هم چنین با خرید از طریق سایت ایچوب، می توانید محصولات خریداری شده خود را درب منزل تحویل بگیرید. انواع ورق های چوبی و موارد مورد نیاز برای اجرای سرویس کابینت را می توانید با قیمت مناسب و کیفیت تضمین شده از طریق سایت ایچوب خریداری نمایید.

مجاني کابینت سفید طلایی kc-36
18,000,000 تومان الوحدة قیمت کابینت ام دی اف پاک چوب KC-35
مجاني کابینت نارنجی kc-34
مجاني کابینت زرد و سفید kc-33
مجاني کابینت زرد و طوسی kc-32
مجاني کابینت زرد و مشکی kc-31
مجاني کابینت زرد kc-30
مجاني کابینت آبی سفید kc-29
مجاني کابینت آبی kc-28
مجاني کابینت قرمز مشکی kc-27
مجاني کابینت قرمز سفید kc-26
مجاني کابینت صورتی سفید kc-25
مجاني کابینت صورتی کم رنگ kc-24
مجاني کابینت بنفش و مشکی kc-23
مجاني کابینت بنفش kc-22
مجاني کابینت رنگ طوسی kc-21
مجاني کابینت سبز و قهوه ای kc-20
مجاني کابینت لیمویی و سفید kc-19
مجاني کابینت رنگ سبز پسته ای kc-18
مجاني کابینت سبز یشمی kc-17
مجاني کابینت گردویی kc-15
مجاني کابینت طلایی براق kc-14
مجاني کابینت کرم طلایی kc-13
مجاني کابینت طوسی مشکی kc-12
مجاني کابینت کرم قهوه ای kc-11
مجاني کابینت طوسی کرم kc-10
مجاني کابینت نسکافه ای اکلیلی kc-9
مجاني کابینت نسکافه ای kc-7
مجاني کابینت سفید یاسی kc-6
مجاني کابینت سفید گردویی kc-5
النتائج 1 - 32 من 36
Add comment