0المنتج الذي اشتريته

ورق ام دی اف ایزوفام

1_2030171128

ورق ام دی اف ایزوفام و سایر محصولات شرکت ایزوفام  در سال 1362 روانه بازار گردید. رنگ ورق های ایزوفام از تنوع بالایی برخوردار است و این امر سبب شده است ورق های ایزوفام مورد پسند خیل عظیمی از مردم باشد. از کاربرد ورق ام دی اف ایزوفام می توان به ساخت کابینت و دکوراسیون اشاره کرد. از انواع محصولات تولیدی ورق ایزوفام می توان به ورق ام دی اف ملامینه رنگی ایزوفام، کاغذ آغشته به رزین ملامین، ام دی اف 3 میل پرینتی، نوار لبه پی وی سی و همچنین پارکت لمینیت اچ دی اف اشاره کرد. شرکت ایزوفام در سال 1388 با اضافه کردن خط تولید به مجموعه خود توانست ظرفیت تولید خود را به 3 برابر مقدار اولیه برساند.پس از اضافه شدن خطوط تولید، برند ایزوفام انواع دیگری از محصولات با پایه چوب را به مرحله تولید رساند و امروزه یکی از کامل ترین کاتالوگ ها را در بین برند های ایرانی ارائه می دهد. محصولات برند ایزوفام در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود و مناسب با تمامی سلایق می باشد. با انتخاب محصولات ایزوفام، علاوه بر کمک به تولید ملی، از یک محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب بهره برده اید.

 قیمت ورق ام دی اف ایزوفام

در این بخش از فروشگاه ایچوب می توانید ضمن بررسی قیمت ورق ایزوفام به مقایسه قیمت ورق های ایزوفام  با سایر محصولات اقدام نمایید و سپس خرید ورق ام دی اف ایزوفام را انجام دهید. برای اطلاع از قیمت ورق ام دی اف ایزوفام با ما تماس بگیرید. فروشگاه ایچوب  نمایندگی ام دی اف ایزوفام و سایر محصولات در ایران می باشد که می توانید ورق ام دی اف مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری نمایید. قیمت محصولات ایزوفام با توجه به تولید داخل بودن، بسیار مناسب تر از بسیاری محصولات است.

نمایندگی ام دی اف ایزوفام

برند ایزوفام در سطح کشور و مراکز استان ها نمایندگی های فعالی دارد. علاوه بر نمایندگی های حضوری ایزوفام، خرید محصولات ایزوفام از طریق سایت های فروش مانند  ایچوب نیز انجام می شود. شما می توانید خرید خود را به صورت حضوری از طریق نمایندگی های فعال و یا به صورت اینترنتی از طریق سایت های فروش مانند ایچوب انجام دهید. مزیت خرید از سایت ایچوب، امکان مقایسه محصولات و همچنین تحویل محصول درب منزل است.