0المنتج الذي اشتريته

پلی گلاس فومنات

مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P37 P37
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P36 P36
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P35 P35
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P33 P34
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P33 P33
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P32 P32
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P31 P31
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P29 P29
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P28 P28
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P27 P27
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد p26 p26
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P23 P23
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P22 P22
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P21 P21
مجاني ورق پلی گلاس فومنات کد P20 P20
النتائج 1 - 17 من 17
4_827653974

پلی گلاس فومنات محصولی از شرکت فومنات است که در سال 1375 فعالیت خود را با نام نئوپان فومنات آغاز نمود. در سال 82 با راه اندازی خط تولید نئوپان فعالیت خود را توسعه داد. شرکت فومنات از تولیدکنندگان ورق ام دی اف ، پلی گلاس  و ... در ایران می باشد. گروه تولیدی فومنات محصولات دیگری نیز دارد که از جمله آن ها می توان به ورق ملامینه و کاغذ آغشته فومنات اشاره کرد. از جمله نمایندگی های پلی گلاس فومنات سایت ای چوب نیز می باشد. فومنات نام تجاری محصولاتی مانند ورق هایگلاس می باشد. در طول فرآیند ساخت محصولات ملامینه با استفاده از رزین مخصوص صاف و صیقلی می شود. کارخانه این محصول درشهر گیلان است و ای چوب نمایندگی آن می باشد که امکان ارسال آن به سراسر کشور ایران را امکان پذیر کرده است.

قیمت ورق پلی گلاس فومنات

قیمت نهایی ورق پلی گلاس بستگی به جنبه های مختلف تولید محصول دارد. مواد اولیه، فرآیند تولید و بسیاری مسائل دیگر در این امر دخیلند. قیمت پلی گلاس فومنات را می توانید در سایت ای چوب مشاهده فرمایید. فروش ورق پلی گلاس فومنات در طرح ها و رنگ های متنوع و شیک از فروشگاه ایچوب امکانپذیر است. پلی گلاس فومنات اصفهان را می توانید از نمایندگی های آن همچون ای چوب بخواهید. ای چوب ارائه دهنده انواع محصولات فومنات از جمله پلی گلاس فومنات در اصفهان و در سراسر ایران می باشد.

قیمت ام دی اف فومنات

 قیمت ام دی اف فومنات بسته به ابعاد و ضخامت تولیدی و همچنین جنس روکش و طرح و رنگ آن تعیین می شود. در برابر خش مقاوم بوده و نهایت شفایت و براقیت را دارا می باشد. در این بخش از فروشگاه ایچوب می توانید ضمن مشاهده و بررسی محصولات گروه تولیدی فومنات، انواع محصولات این برند را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت خریداری نمایید. جهت خرید ورق ام دی اف فومنات و اطلاع ازقیمت ورق فومنات با ما تماس بگیرید.

 

 

Add comment

سوالات متداول پلی گلاس فومنات

برای استعلام قیمت محصولات پلی گلاس فومنات باید چکار کرد؟
شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت محصولات پلی گلاس فومنات به سایت ایچوب مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.
کارخانه پلی گلاس فومنات در کدام استان واقع شده و از چه سالی فعالیت خود را آغاز نمود؟
کارخانه پلی گلاس فومنات در گیلان واقع شده و در سال 1375 فعالیت خود را با نام نئوپان فومنات آغاز نمود.