0المنتج الذي اشتريته

گروه صنعتی ای ان جی (ANG)

مجاني ورق ام دی اف ANG کرم چرم 2107
مجاني ورق ام دی اف ANG کد1014 1014
مجاني ورق ام دی اف ANG کد1009 1009
مجاني ورق ام دی اف ANG کد 1018 1018
مجاني ورق ام دی اف ANG کد 1007 1007
مجاني ورق ام دی اف ANG کد 1005 1005
مجاني ورق ام دی اف ANG کد 1004 1004
مجاني ورق ام دی اف ANG کد 1003 1003
مجاني ورق ام دی اف ANG کد 1002 1002
مجاني ورق ام دی اف ANG کد 1001 1001
مجاني ورق ام دی اف ANG سفید 3103
النتائج 1 - 32 من 41
6

گروه صنعتی ای ان جی تولید کننده ورق ها و مصنوعات چوبی، و از تولید کنندگان ایرانی می باشد. عمده تولیدات برند ای ان جی ورق های هایگلاس می باشند که بر طبق دسته بندی تولید کننده به 4 کلاس تقسیم می شوند. ورق های هایگلاس تولیدی ای ان جی علی رغم تولید داخل بودن، مواد اولیه خارجی دارند. مغز چوبی این ورق ها را ام دی اف تایلندی تشکیل داده و روکش هایگلاس آن کره ای می باشد. ورق های تولید شده توسط ای ان جی کاربرد های زیادی دارند و در مکان های مختلفی مانند آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی، راهرو ها و ... استفاده می شوند. طرح ها و رنگ های کار شده بر روی ورق های ای ان جی بسیار زیبا و چشم نواز بوده و می توان با انتخاب خوب و ترکیب رنگ مناسب، زیبایی ویژه ای به محل مورد نظر داد.

صفحه کابینت ای ان جی

قیمت ورق ها و صفحه کابینت های برند ای ان جی با توجه به ضخامت و ابعادی که دارد تعیین می شود. همچنین طرح ها و رنگ های کار شده روی این محصولات نیز از جمله موارد تاثیر گذار بر قیمت نهایی ورق می باشد. انواع محصولات تولید شده توسط برند ای ان جی را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی ایچوب به صورت اینترنتی و تنها با چند کلیک خریداری نمایید. سایت ایچوب این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند انواع محصولات را بررسی، مشاهده و سپس خریداری نمایند.

محصولات ANG

برند ای ان جی محصولات خود را در رنگ ها و طرح های متنوع و در ابعاد استاندارد به بازار عرضه می کند. از انواع محصولات برند ای ان جی می توان به ورق های ام دی اف، ورق هایگلاس و انواع صفحه کابینت اشاره کرد. انواع محصولات ای ان جی را می توانید از طریق سایت ایچوب تهیه کنید.انواع محصولات ای ان جی با توجه به رنگ ها و طرح های متنوع پاسخگوی سلیقه های مختلف می باشند. خرید محصولات ای ان جی از سایت ایچوب به صورت غیر حضوری بوده و می توانید محصول خود را در مکان مورد نظر تحویل بگیرید.

Add comment

سوالات متداول لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران

برندهای معروف کارخانه ام دی اف کدام کارخانه ها هستند؟
از محبوب ترین شرکت های تولید کننده ورق ام دی اف ترک می توان به برندهای AGT، ایشیک اشاره کرد. کارخانه لوح سبز، آریانا، آسیا چوب البرز، آرتا پرس، هانکس، شرکت احسان کار، رادوود، نایس تاپس و ... از تولید کنندگان برتر ام دی اف در ایران هستند.
برای مشاهده لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران و جهان و خرید از آن ها چه باید کرد؟
شما می توانید نام بهترین تولید کنندگان ام دی اف را در وب سایت ای چوب ببینید و برای خرید ام دی اف اقدام کنید.