0المنتج الذي اشتريته

به دلیل نوسانات بازار، جهت خرید و استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

ورق ملامینه

ورق ملامینه رایج ترین نوع ورق های MDF می باشد که در آن کاغذ آغشته به چسب را با حرارت و فشار بالا روی تخته می چسبانند. ورق ام دی اف ملامینه علاوه بر دارا بودن سایز ویژگی های ورق های چوبی، دارای برخی از خواص نیز می باشد که موجب برتری کیفیت ام دی اف ملامینه نسبت به سایر ورق های چوبی مانند تخته خُرده ‌چوب(نئوپان)، تخته ‌لایه و تخته فیبر می باشد.

ورق ملامینه در ابتدا به عنوان یک جایگزین برای اوراق چوبی مطرح گردید و به دلیل کیفیت بالایی که داشت بعده ها به عنوان یک جایگزین ایده آل برای جایگزینی با چوب مطرح گردید. بنابراین ملامینه یک روکش برای ورق های ام دی اف خام (فیبر) می باشد. از مهم ترین تفاوت ورق ام دی اف ملامینه با ورق فیبر ملامینه می توان به این موضوع اشاره کرد که لبه های ام دی اف ملامینه قابلت ماشینکاری را دارند. بنابراین بعد از برشکاری می توان لبه های آن را با نوار چسبکاری نمود.

از محبوب ترین ورق ملامینه می توان به ام دی اف ملامینه تبریز، ام دی اف ملامینه پویا و ام دی اف ملامینه ترک اشاره کرد. برای خرید ورق ملامینه و استعلام قیمت ملامینه می توانید با بخش فروش ورق ملامینه ایچوب تماس بگیرید.

النتائج 1 - 32 من 574
Add comment