0محصول خریداری شما
قیمت ورق نئوپان دیجی کالا

ورق نئوپان با بهره گیری از قطعات ریزشده چوب درختان به وجود می آید. به طور کلی قطعات خرد شده درختان با استفاده از چسب های مخصوص، پرس شده و ورق های نئوپان را به وجود خواهد آورد. این عملیات با استفاده از دستگاه های مخصوصی انجام می شود. عملیات فشرده سازی خرده چوب ها چندین بار انجام می شود و پس از گذشت زمان، باید برای یکنواختی سطح ورق های نئوپان، از سمباده استفاده کرد. ورق های نئوپان کاربردهای بسیاری دارند که در ادامه به معرفی بیشتر آن ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ورق نئوپان ای چوب از دیجی کالا

ورق نئوپان دارای انواع مختلفی مانند هایگلاس، کاغذی، ملامینه، کامپوزیت و... است. از این محصول می توان در تولید انواع میزها، ساخت سرویس خواب، سرویس غذاخوری و مبلمان، ساخت کابینت ها، کمد دیواری، درب های ساختمانی، کف منزل یا اتاق خواب، بر روی دیوارها، انواع دکورها و... استفاده نمود. از مزایایی که استفاده از ورق های نئوپان دارند، می توان به وزن سبک و قیمت مناسب آن ها اشاره نمود. این محصول قابل ترکیب با سایر محصولات چوبی است. مثلا می توان در تزئین ورق های نئوپان از چوب های ملامینه استفاده نمود. علاوه بر این، ورق های نئوپان، دارای معایبی نیز هستند. مثلا قدرتمند نیستند و از مقاومت کمتری برخوردارند، با محیط هایی نم دار و مرطوب سازگاری ندارند و در صورتی که در معرض آب و رطوبت قرار گیرند، دچار آسیب خواهند شد. در صورتی که به فکر ساخت محصولی زیبا و لوکس هستید، ورق های نئوپان گزینه خوبی برای انجام این کار به شمار نمی آیند.

ورق نئوپان ای چوب از دیجی کالا

خرید ورق نئوپان از ای چوب

هنگامی که صحبت از انتخاب و خرید کالا می شود، بهترین مکان برای خرید، مکان های معتبر و حرفه ای جهت تولید و فروش محصولات مورد نظر است. این موضوع نیز از خرید ورق نئوپان مستثنی نبوده و بهتر است برای تهیه اجناس با کیفیت و مرغوب به مکان هایی که تخصص این کار را دارند مراجعه فرمائید. امروزه با توجه به رونق گرفتن سایت های مختلفی نظیر دیجی کالا می توان هر وسیله ای که به آن نیاز دارید از آن جا تهیه نمائید. اما بنظر شما آیا خرید یک جنس از مکان های عمومی که تخصص فروش کالاهای تخصصی را ندارند کار درستی است؟! شما ترجیح می دهید برای خرید کالایی همچون ورق نئوپان، به فروشگاه های غیر تخصصی مراجعه کنید یا اینکه یک فروشگاهی را انتخاب می کنید که مختص به محصولات چوبی باشد؟!
بی شک پاسخ شما انتخاب فروشگاهی است که تخصص تولید، خرید و فروش محصولات چوبی را دارد. چرا که با این انتخاب، مشاوره خوبی خواهید گرفت، محصولی با کیفیت و مرغوب نصیبتان خواهد شد و نسبت به زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد. فروشگاه ای چوب، فروشگاهی تخصصی است که در زمینه تولید و فروش محصولات چوبی با بهترین قیمت و کیفیتی بی نظیر، در حال فعالیت است. همچنین خرید ورق نئوپان ای چوب از دیجی کالا، سبب افزایش هزینه پرداختی از طرف مشتری خواهد شد که صرفه اقتصادی ندارد.

نوشتن دیدگاه