0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели
تشخیص ام دی اف خوب

برای این که تخته های ام دی اف خوبی را انتخاب کنید، علاوه بر توجه به معیارهای ظاهری آن باید یک سری خصوصیات کیفی را نیز در نظر بگیرید. اگر این امر به درستی صورت نگیرد، بعد از مدتی تخته ام دی اف زیبایی اولیه خود را از دست می دهد. حتی اگر این مشکل هم پیش نیاید، محصول خریداری شده کارایی که شما انتظار داشتید را نخواهد داشت. به همین دلیل در این مقاله برخی از معیارهای مهم در تشخیص MDF مرغوب از نامرغوب برای کمک به شما شرح داده شده است. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات تخصصی درباره تنوع ابعاد ورق ام دی اف و قیمت هر کدام با ایچوب همراه شوید.

تشخیص ام دی اف خوب

ویژگی ام دی اف خوب چیست؟

ام دی اف یکی از پرکاربردترین محصولات در صنایع چوبی است. ورق های MDF وزن و ابعاد متفاوتی دارند، همچنین این محصولات دارای ویژگی های منحصر به فردی نیز هستند که در ادامه برخی از آن ها ذکر شده است. برای اطلاع از ابعاد ورق ام دی اف 16 میل از برندهای مختلف با کارشناسان ما در ایچوب ارتباط برقرار نمایید.

 1. ساختار یکنواخت و سطوح صاف: یکی از ویژگی های ام دی اف خوب سطح یکنواخت و صاف آن است. هر چقدر ورق های ام دی اف مرغوب تر باشند، سطوح آن ها صاف تر و یکدست تر هستند.در کل برای این که از چوب برای ساخت اشیاء مختلف استفاده شود، باید در نجاری روی آن کارهای زیادی صورت گیرد، اما ام دی اف با داشتن ساختاری یکنواخت مانند سایر محصولات چوبی نیست و نیازی به پرداخت زیادی ندارد. این امر موجب صرفه جویی در هزینه، زمان و انرژی می شود.
 2. زیبایی ظاهری ام دی اف: امروزه بیشتر وسایلی که در دکوراسیون داخلی منازل و دفاتر کار استفاده می شوند از چوب هستند. ام دی اف نیز با ظاهری زیبا شبیه چوب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین ویژگی های این محصول نیز مشابه چوب هستند که در کنار ظاهری زیبا جذابیت زیادی را به محیط می بخشد.
 3. ورق ام دی اف بدون عیب: یکی از مهمترین عواملی که افراد به جای استفاده از چوب به سراغ ام دی اف می روند، ساختار بی عیب و نقص آن است. ورق های MDF معایب چوب مانند رگه، ترک، گره و سایر موارد را ندارند. هر چقدر کیفیت ام دی اف بیشتر باشد، ورق های آن نیز نقص کمتری دارند، همچنین این محصولات قابلیت شکل پذیری بالایی نیز دارند. بنابراین طرح و اشکال گوناگونی را می توان از این ورق های ام دی اف به دست آورد.
 4. قیمت مناسب ام دی اف: در بین مصنوعات چوبی ورق های ام دی اف حتی با کیفیت ترین آن ها نیز قیمت مناسبی دارند، بدین ترتیب هر فردی با هر توان مالی قادر است که به سراغ خرید ورق های MDF خوب برود. از این نوع محصولات به دلیل داشتن قیمت مناسب برای ساخت مبلمان نیز استفاده می شود.
 5. روکش ورق ام دی اف : از PVC برای روکش ورق ام دی اف خوب استفاده می شود. در واقع این PVC یکی از پرکاربردترین مواد در ساخت و روکش وسایل مختلف است. البته روکش های کاغذی و چوبی نیز برای این منظور به کار می رود که هر کدام از آن ها را در قالب مختلف تزئین می کنند.

ورق های ام دی اف با کیفیت در مقابل نفوذ قارچ نفوذ ناپذیر هستند، همچنین حشراتی مانند موریانه نیز قادر نیستند که به این محصولات مقاوم و مرغوب آسیبی وارد کنند. ورق های ام دی اف مرغوب به دلیل استفاده از مواد و روکش با کیفیت در برابر نفوذ آب و رطوبت نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهند، در ضمن به دلیل این که این محصولات قابلیت برش خوری عالی دارند، برای ساخت وسایل چوبی مختلف استفاده می شوند و کاربردهای گسترده ای دارند. پاک چوب از محبوبترین برندهای تولید کننده ورق ام دی اف در بازار داخلی است، برای استعلام قیمت ام دی اف پاک چوب با ما در ایچوب همراه شوید.

ویژگی ام دی اف خوب

چگونه ام دی اف خوب را تشخیص دهیم؟

برای اینکه کیفیت ام دی اف تشخیص دهید، باید با ویژگی های ام دی اف خوب آشنایی داشته باشید. برخی از نکاتی که باید در هنگام انتخاب MDF در نظر بگیرید، به شرح زیر است:

 • ام دی اف سطحی صاف و یکنواخت داشته باشد.
 • در ظاهر ام دی اف پیچ و تاب و رگه ای مشاهده نشود.
 • ورق های MDF خوب به هم فشرده و محکم هستند.
 • در سطح ام دی اف هیچ گره ای دیده نشود.
 • تخته ام دی اف مرغوب قابلیت انعطاف پذیری خوبی دارد.
 • رنگ ام دی اف مرغوب شفاف است و جلوه خاصی دارد.

برای خرید ام دی اف باکیفیت از بهترین برند های ایرانی و خارجی پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی ای چوب است. ای چوب عرضه کننده بهترین و مرغوب تریند ام دی اف است. پس وقت را تلف نکنید به وب سایت ای چوب مراجعه کنید و ورق ام دی اف های با کیفیت و در انواع طرح و رنگ های آن را مشاهده کنید و ورق ام دی اف مورد نظر خود ر ا بخرید. قیمت ورق ام دی اف در چهاردانگه به دلیل وجود عرضه کنندگان زیاد، کاملا رقابتی است. شما عزیزان می توانید برای خرید ام دی اف با قیمت فروش در چهار دانگه به ایچوب مراجعه کنید.

 

نوشتن دیدگاه