0محصول خریداری شما
ترکیب کابینت سفید با چه رنگی خوبه؟

کابینت سفید یکی از انواع کابینت‌ های آشپزخانه پرطرفدار است که اغلب توسط افراد در انتخاب‌ های اول جای دارد. این رنگ از کابینت علاوه بر اینکه فضای آشپزخانه ما را وسیع‌تر نشان می ‌دهد، زیبایی خاصی نیز به آن می ‌بخشد. به همین علت در بسیاری از آشپزخانه‌ های مدرن امروزی به چشم می ‌خورد. از دیگر مزایای رنگ سفید این است که بر خلاف رنگ‌ های تیره لک و رد دست را خیلی محسوس نشان نمی ‌دهد و کمتر نیاز به تمیز کاری دارد. خیلی از افراد تمایل به کابینت‌ های آشپزخانه تماما سفید دارند اما در این مقاله برای شما شرح خواهیم داد که ترکیب کابینت سفید رنگ با یک سری از رنگ‌ ها می ‌تواند برای منزل و آشپزخانه‌ی شما یک اعجاز خاص باشد. توصیه می کنیم حتی اگر از کابینت تماما سفید استفاده می ‌کنید دستگیره و یراق آلات را طوری انتخاب نمایید که رنگی تند و متضاد داشته باشد تا جلوه‌ی فضای شما را چندین برابر کند.  برای خرید و مشاهده طرح های زیبا و متنوع صفحه کابینت با ما همراه شوید و از قیمت صفحه کابینت 5 سانتی و .... مطلع گردید. 

ترکیب کابینت سفید با چه رنگی خوبه؟

کابینت های سفید به عنوان یک پس‌ زمینه‌ی روشن و خنثی در آشپزخانه ها محسوب می شوند که همان‌طور که گفتیم با هر سلیقه ای سازگارند. انتخاب کردن رنگ متضاد و یا هماهنگ با کابینت سفید آشپزخانه برای دیوارها، کانتر آشپزخانه، جزیره آشپزخانه، کفپوش و ... می تواند در طراحی و دیزاین یک آشپزخانه زیبا تاثیرگذار باشد. رنگ سفید از دسته رنگ‌ های خنثی است و ترکیب آن با رنگ‌ های گرم، سرد و حتی رنگ‌ های خنثی بسیار عالی به نظر می رسد. اینکه ما کدام رنگ را برای ترکیب با کابینت آشپزخانه سفید در نظر بگیریم، یک امر شخصی است و به سلیقه فردی و نیاز شما بر‌می گردد. اگر می خواهید آشپزخانه ای شاد، سرشار از انرژی و زندگی داشته باشید، بهتر است از رنگ گرم نیز در طراحی آن استفاده کنید. کابینت‌ های سفید با بک اسپلش قرمز زیبا به نظر می رسد و یا حتی جزیره سبز رنگ نیز ایده خوبی می ‌تواند باشد. رنگ های سرد برعکس رنگ های گرم ، رنگ های خیلی آرامش بخشی به حساب می آیند. دکوراسیون آشپزخانه های سفید و آبی و یا سفید و سبز برای افرادی که به دنبال آرامش هستند مناسب است. برای مشاهده طرح های مختلف، خرید و اطلاع از لیست قیمت ام دی اف سفید از برندهای مختلف می توانید با مشاورین فروش ایچوب تماس حاصل نمایید.

ترکیب کابینت سفید با چه رنگی خوبه؟

راهنمای رنگ کابینت سفید

کابینت آشپزخانه سفید و قهوه ای از زمان‌ های گذشته در دکوراسیون آشپزخانه‌ های ایرانی از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار بوده است. سفید و قهوه ای یک ترکیب بسیار لوکس است که جلوه‌ی زیبا و جذابی به دکوراسیون آشپزخانه خواهد داد و بعد از گذشت مدت زیاد هم برای ما خسته کننده نمی ‌شود‌. همان‌طور که می ‌دانید گرما‌ی کابینت های قهوه ای و تمیزی و روشنایی کابینت‌ های سفید در کنار هم می تواند جلوه ای باور نکردنی به فضای دکوراسیون آشپزخانه شما ببخشد. کابینت آشپزخانه سفید و خاکستری در آشپزخانه های مدرن زیاد دیده می شود. سفید و خاکستری یک ترکیب خنثی است که به جهت آرامشی که همراه دارد، همواره مورد توجه طراحان و افراد قرار گرفته است. اگر می خواهید با کمک گرفتن از دکوراسیون، یک آشپزخانه ی همیشه مرتب و تمیز داشته باشید، ترکیب سفید و خاکستری مناسب ترین گزینه است.

  • کابینت آشپزخانه ترکیب رنگ سفید و سبز: باید بدانید گرچه رنگ سبز خاصیتی سرد دارد ولی باعث سرزندگی و نشاط می شود و ترکیب این رنگ با سفید بسیار زیبا و خیره کننده است. با استفاده از رنگ سبز در کنار سفید حس خوب طبیعت به فضای آشپزخانه القا می شود.
  • کابینت آشپزخانه ترکیب رنگ سفید و سیاه: کابینت آشپزخانه سفید و سیاه به جهت کنتراست و تضادی که بین آن ها وجود دارد، همیشه در بین طراحان داخلی بسیار پرطرفدار بوده است. برای این نوع از طراحی شما می توانید سطح کابینت‌ های سفید خود را با کانتر مشکی رنگ بپوشانید و یا از کابینت‌ های دو رنگ سیاه و سفید استفاده کنید. جذابیت ترکیب سیاه و سفید برای همه قابل درک است.
  • کابینت آشپزخانه ترکیب رنگ سفید و آبی: ترکیب کابینت آشپزخانه سفید آبی یک آشپزخانه واقعا زیبا به شما خواهد داد این رنگ از کابینت به خصوص از نوع هایگلاس آن نور را به خوبی بازتاب کرده و فضا را بزرگ تر از اندازه ی واقعی خود نشان می دهند.
  • کابینت آشپزخانه ترکیب رنگ سفید و نارنجی: نارنجی رنگی گرم و پر انرژی است که انرژی زیادی را به فضای آشپزخانه می دهد.

راهنمای رنگ کابینت سفید

چه رنگی مناسب آشپزخانه خانه شماست؟

اینکه شما از چه ترکیب رنگی در طراحی آشپزخانه خود استفاده می ‌کنید تا حدود زیادی به سلیقه، اندازه آشپزخانه و معماری فضای آشپزخانه شما بستگی دارد. بهتر است طوری انتخاب کنید تا فضا را توسط رنگ‌ ها مدیریت کنید و آشپزخانه دلخواه خود را داشته باشید. برای گرفتن مشاوره رایگان در زمینه انتخاب رنگ مناسب با سلیقه خود برای آشپزخانه منزل یا محل کارتان می توانید از کارشناسان مجموعه ای چوب مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشتن دیدگاه