0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели
بهترین مارک یراق آلات کابینت

یراق آلات کابینت ها اجزای مهمی هستند که پس از نصب دیواره کابینت ها به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد. یراق آلات کابینت آشپزخانه را می توان بر اساس بودجه، سلیقه، در دسترس بودن و دیگر موارد تهیه کرد. در بازار یراق آلات مخصوص به کابینت، برند های زیادی در بازار به رقابت با یکدیگر پرداخته اند. تاثیری که یراق آلات کابینت در زیبایی کابینت و آشپزخانه دارند باعث شده افراد به انتخاب یراق آلات زیبا و با کیفیت اهمیت ویژه ای دهند. از دلایل مهم تعویض یراق آلات کابینت می توان به تغییرات چشمگیر در آشپزخانه پس از تعویض این ابزار اشاره نمود.

یراق آلات کابینت شامل چیست؟

در تعریف یراق آلات مخصوص کابینت می توان به دو گزینه دستگیره ها و لولای کابینت ها اشاره کرد که بخش اصلی یراق آلات کابینت محسوب می شوند.

 • دستگیره ها برای باز و بسته کردن کابینت ها مورد استفاده قرار می گیرند و در انواع مختلف و در جنس های متفاوتی در بازار وجود دارند. دستگیره ها به طور معمول توسط دو پیچ فلزی به کابینت وصل خواهند شد. انواع دستگیره های کابینت را می توان در شکل های متفاوتی پیدا کرد که به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:
  - دستگیره قارچی شکل
  - دستگیره قوس دار
  - دستگیره میله ای
  - دستگیره حلقه ای
  - دستگیره هشت ضلعی
  - دستگیره مربعی یا مستطیلی و ... .
 • لولای کابینت باعث می شود که درب کابینت به بدنه آن متصل گردد. برخی از لولاهای کابینت را می توان با پیچ های داخلی به محل مورد نظر نصب کرد.

یراق آلات کابینت شامل چیست

بهترین برند یراق آلات کابینت

برای انتخاب یراق آلات مخصوص کابینت، تنوع بالایی در بازار وجود دارد اما آنچه مهم است ویژگی های برند مورد نظر می باشد. در این مقاله به ویژگی هایی از یراق آلات که هر برندی باید به آن ها توجه داشته باشد، خواهیم پرداخت:

 • شکل ظاهری: یراق آلاتی که بیرون از کابینت نصب می شوند، می توانند تاثیر بسزایی در زیبایی کابینت داشته باشند. به همین دلیل برند هایی که در تولید یراق آلات زیبا با نمای چشم نواز توانسته اند کارآمد باشند، مورد توجه بیشتری قرار می گیرند و شانس بیشتری برای انتخب شدن دارند. برند های مطرح در زمینه یراق آلات به خصوص دسته کابینت ها با طراحان ماهر و چیره دست، سعی در جلب نظر مشتریان خود دارند.
 • متریال و کیفیت: استفاده از موادی که دارای کیفیت بالا و جنس با دوام هستند از جمله ویژگی های یک برند مطرح محسوب می شود. متریال مورد استفاده در یراق آلات کابینت می تواند بر فضای کار نیز تاثیر داشته باشد. متریال های که برای یراق کابینت مورد استفاده قرار می گیرند شامل چوب طبیعی، چوب مصنوعی و ام دی اف(MDF)، فلز، پی وی سی و یا چوب و شیشه می باشند. علاوه بر کیفیت، جنس یراق آلات نیز باید تایید شده باشد.
نوشتن دیدگاه