0The product you purchased

به دلیل نوسانات بازار، جهت خرید و استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

صفحه کابینت

صفحه کابینت شامل صفحه ای مسطح است که بر روی کابینت قرار می گیرد و می توانید کارهای مربوط به آشپزی را بر روی آن انجام دهید. صفحه کابینت یکپارچه با واژگان های مختلفی مانند countertop, counter top, counter, benchtop برای ساخت صفحه رویه کابینت کاربرد دارد. صفحه کابینت که با دیگر نام هایی مانند اوپن، رویه کابینت و تاپس نیز شناخته می شود از مهم ترین اجزا در کابینت آشپزخانه و دکوراسیون می باشد. صفحه کابینت بعد از تکمیل شدن یونیت ها و باکس ها و درب های کابینت , بر روی باکس های زمینی قرار می گیرد.

صفحه روی کابینت

صفحه روی کابینت و انواع صفحه روی کابینت بر اساس جنس به گروه های مختلفی تقسیم می شود که می توان به صفحه کابینت هایگلاس، صفحه کابینت وکیوم، صفحه کابینت ونگه و صفحه کابینت ملامینهاشاره کرد. ابعاد صفحه کابینت ام دی اف معمولا شامل ۴٫۱ طول و ۶۰ یا ۶۵ سانتی متر عرض می باشد. انواع صفحه کابینت در جنس ها، ابعاد و ضخامت گوناگون موجود می باشند.عموما عرض صفحه کابینت 60 سانتی متر می باشد اما در برخی از موارد 55 سانتی متر نیزدر نظر گرفته می شود. ضخامت صفحه های کابینت معمولا 3٫2 یا 5 سانتی متر می باشد. جنس

روکش صفحه کابینت

MDF از جنس HPL یا PVC یا ملامینه و یا پرینتی هستند که با توجه به نوع نیاز، استفاده و سلیقه کاربر انتخاب می شود. صفحه رویه کابینت از جنس های مختلفی ساخته می شود که شامل گرانیت، مرمر، سنگ صابونی، گابرو، اسلیت یا تخته سنگ، مواد معدنی سیلیکات، تراورتن، کواتز و... می باشد. کارخانه صفحه کابینت برندهای موجود در مراکز فروش رویه کابینت و تاپسمی توان به برندهایی مانند صفحه کابینت سامان یولو، صفحه کابینت اورامان، صفحه کابینت نوا، صفحه کابینت نیما چوب، صفحه کابینت ممبران، صفحه کابینت گنتاپس اشاره کرد. از محبوب ترین رنگ ها و طرح های صفحه کابینت می توان به صفحه های کابینت کورین، صفحه کابینت هایگلاس، صفحه کابینت وکیوم ، صفحه کابینت نئوپان ، صفحه کابینت نسوز، صفحه کابینت ملامینه اشاره کرد.

قیمت روز صفحه کابینت

فروش اینترنتی صفحه کابینت با بیش از هزاران مدل و طرح صفحه کابینت در فروشگاه ایچوب به همراه قیمت آن امکان پذیر می باشد فقط کافیست جهت استعلام موجودی و قیمت روز صفحه کابینت با واحد فروش ایچوب تماس حاصل فرمایید.

Results 1 - 32 of 135
Add comment