0The product you purchased

Pooya MDF

Results 1 - 32 of 49
3_1547662049

گروه صنعتی پویا با چندین شرکت و کارخانه زیر مجموعه، بزرگترین مجموعه تولید ورق های چوبی با تکنولوژی چوب فشرده (نئوپان و ام دی اف) است که این ورق ها را به صورت روکش دار ملامینه به بازار عرضه می کند. گروه صنعتی پویا با بیش از 60 سال تجربه در زمینه تولید ورق های چوب فشرده، امروزه محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید و عرضه می کند. گروه صنعتی پویا با در اختیار داشتن 40 درصد از سهم بازار ایران، از بزرگترین تولید کنندگان در این زمینه می باشد. محصولات گروه صنعتی پویا در ابعاد مختلف و با طرح های گوناگون تولید می شود که متناسب با سلیقه های متفاوت است و قابلیت استفاده در فضا های مختلف و دکوراسیون های متنوع را دارد. انواع محصولات گروه صنعتی پویا را می توانید در سایت ایچوب بیابید و با سایر محصولات مقایسه کنید و پس از اطمینان از مناسب بودن قیمت و کیفیت آن را به صورت اینترنتی و تنها با چند کلیک خریداری نمایید.

فروش و خرید ورق ملامینه پویا

ورق های ملامینه به آن دسته از ورق ها گفته می شود که شامل یک مغزی چوبی از جنس های مختلف بوده و روکشی از جنس ملامین بر روی آن اجرا می شود. فروش یا خرید ورق های ملامینه پویا از طرق مختلف انجام می شود.انواع این ورق ها را می توانید از طریق نمایندگی های معتبر خریداری نمایید. همچنین این محصولات در فروشگاه اینترنتی ایچوب به فروش می رسد. ملامین پویا از جمله محصولات گروه صنعتی پویا می باشد که شامل یک مغزی از جنس ام دی اف یا نئوپان بوده و بر روی آن روکشی از جنس ملامین اجرا شده که این روکش طرح و رنگ نهایی ورق چوبی را تعیین می کند.

قیمت  ورق ام دی اف پویا

خرید محصولات گروه صنعتی پویا از جمله ورق ملامینه پویا از طریق فروشگاه های معتبر اینترنتی و همچنین نمایندگی های معتبر گروه پویا در مراکز استان ها امکانپذیر است. قیمت روز ورق ملامینه پویا را می توانید از طریق سایت ایچوب جویا شوید. انواع این محصولات در سایت فروشگاه ایچوب موجود می باشد و قابل خریداری است. قیمت ورق ام دی اف پویا بسته به نوع روکش و ضخامت و ابعاد تولیدی متغیر است و بسته به نوع استفاده و سلیقه مشتری تعیین می شود.

Add comment

سوالات متداول ورق ام دی اف پویا

برای استعلام قیمت ورق ام دی اف پویا باید چکار کنیم؟
شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت ورق ام دی اف پویا به سایت ایچوب مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.
گروه صنعتی پویا چند درصد از سهم بازار ایران را در اختیار دارد؟
گروه صنعتی پویا با در اختیار داشتن 40 درصد از سهم بازار ایران، از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه ورق ام دی اف پویا می باشد.