0The product you purchased

Poli gloss fomanat

4_827653974

پلی گلاس فومنات محصولی از شرکت فومنات است که در سال 1375 فعالیت خود را با نام نئوپان فومنات آغاز نمود. در سال 82 با راه اندازی خط تولید نئوپان فعالیت خود را توسعه داد. شرکت فومنات از تولیدکنندگان ورق ام دی اف ، پلی گلاس  و ... در ایران می باشد. گروه تولیدی فومنات محصولات دیگری نیز دارد که از جمله آن ها می توان به ورق ملامینه و کاغذ آغشته فومنات اشاره کرد. از جمله نمایندگی های پلی گلاس فومنات سایت ای چوب نیز می باشد. فومنات نام تجاری محصولاتی مانند ورق هایگلاس می باشد. در طول فرآیند ساخت محصولات ملامینه با استفاده از رزین مخصوص صاف و صیقلی می شود. کارخانه این محصول درشهر گیلان است و ای چوب نمایندگی آن می باشد که امکان ارسال آن به سراسر کشور ایران را امکان پذیر کرده است.

قیمت ورق پلی گلاس فومنات

قیمت نهایی ورق پلی گلاس بستگی به جنبه های مختلف تولید محصول دارد. مواد اولیه، فرآیند تولید و بسیاری مسائل دیگر در این امر دخیلند. قیمت پلی گلاس فومنات را می توانید در سایت ای چوب مشاهده فرمایید. فروش ورق پلی گلاس فومنات در طرح ها و رنگ های متنوع و شیک از فروشگاه ایچوب امکانپذیر است. پلی گلاس فومنات اصفهان را می توانید از نمایندگی های آن همچون ای چوب بخواهید. ای چوب ارائه دهنده انواع محصولات فومنات از جمله پلی گلاس فومنات در اصفهان و در سراسر ایران می باشد.

قیمت ام دی اف فومنات

 قیمت ام دی اف فومنات بسته به ابعاد و ضخامت تولیدی و همچنین جنس روکش و طرح و رنگ آن تعیین می شود. در برابر خش مقاوم بوده و نهایت شفایت و براقیت را دارا می باشد. در این بخش از فروشگاه ایچوب می توانید ضمن مشاهده و بررسی محصولات گروه تولیدی فومنات، انواع محصولات این برند را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت خریداری نمایید. جهت خرید ورق ام دی اف فومنات و اطلاع ازقیمت ورق فومنات با ما تماس بگیرید.