0The product you purchased

Hanex

korean_hanex_749128254

محصولات کورین هانکس محصول شرکت هانوا از کشور کره جنوبی می باشند. انواع سطوح کورین تولید شده توسط برند هانکس در 78 رنگ موجود می باشند که پوشش دهنده انواع سلیقه ها می باشند. این سطوح سخت تولید شده توسط برند هانکس که به سنگ مصنوعی نیز مشهورند، از مواد اولیه اکریلیک پلیمر، آلومینیوم تری هیدرات، رنگ دانه های افزودنی و سنگ بوکسیت تشکیل شده اند. این سطوح سخت در پاره ای از مواقع با قطر های گوناگون به جای سنگ و یا چوب استفاده می شوند. انواع سطوح کورین در کاربری های مختلف با مقاومت بالا در برابر رطوبت، گرما، ضربه و خطو خش توسط برند های مختلف تولید می شوند. این ورق های کورین در مکان های مختلفی که بهداشت اهمیت زیادی دارد از جمله  آشپزخانه ها ، بیمارستان ها، سالن های نمایش، مدارس و ... کاربرد دارند.

ابعا ورق کورین

 ورق های کورین برند هانکس در ابعاد و ضخامت های مختلف به منظور استفاده های گوناگون همچون صفحه آشپزخانه و ... تولید می شوند.این وق های سنگ مصنوعی در ابعاد بزرگ شکننده خواهند بود و بهتر است ابعاد بزرگ این ورق ها با ضخامت بیشتر تولید شوند. این صفحات سنگ مصنوعی متخلخل نبوده و مانع نفوذ باکتری ها می شود. معمولا بیشترین ضخامت این ورق ها برای صفحات آشپزخانه  و پیشخوان های داروخانه ها و بیمارستان ها استفاده می شود. ابعاد و ضخامت این سنگ ها در قیمت نهایی ورق تاثیر گذار است.

قیمت ورق کورین هانکس

قیمت این صفحات سنگ مصنوعی به دلیل نوع مواد اولیه و تکنولوژی ساخت کمی بالاتر از صفحات چوبی و پی وی سی می باشد. البته ضخامت این صفحات از عوامل مهم تعیین کننده قیمت در این محصولات است. انواع صفحات کورین برند هانکس را در سایت ایچوب با مناسبترین قیمت و کیفیت تضمینی می توانید خریداری کنید. مزیت استفاده از سایت ایچوب، امکان مقایسه محصول با محصولات دیگر است که با عث می شود با اطمینان خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهیم.