0محصول خریداری شما

ورق هایگلاس

هایگلاس High Gloss نوعی ورق چوبی با مغزی از جنس ام دی اف (MDF) می باشد که با استفاده از یک روکش پلاستیکی از جنس پلکسی گلس رویه این نوع ورق پوشانده شده است. ورق های، هایگلاس عموما از یک طرف با استفاده از پلکسی گلاس پوشانده می شوند و به دلیل به صرفه بودن از نظر اقتصادی طرف دیگر ورق های های گلاس با استفاده از مواد ارزانتری پوشش داده می شوند. پلکسی گلاس موجب می شود حالتی براق، شفاف و زیبا به ورق های هایگلاس داده شود.

بنابراین رنگ های هایگلاس می تواند بسیار جذاب باشد و به همین دلیل کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی مانند کابینت، کمد، دکور و .... دارد. این لایه حالتی براق، شفاف، و زیبا به ورق «های گلاس» می دهد و به همین دلیل کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی از جمله کابینت، کمد، دکور و غیره پیدا کرده است.

تنوع رنگی بالا ورق های هایگلاس موجب شده استفاده از انواع طرح های هایگلاس در تولید کابینت های هایگلاس استفاده شود. و به عنوان محبوب ترین ورق کابینتی در بین ایرانیان شناخته شود. ورق های هایگلاس از سمتی که لایه پلکسی گلاس بر روی آن قرار دارد ضد آب محسوب می شوند و بهتر است برای دوام بهتر و ماندگاری بیشتر لایه دیگر آن با استفاده از یک ماده مرغوب مانند ملامینه پوشش داده شود.

قیمت ورق هایگلاس

ورق هایگلاس و قیمت ورق هایگلاس نیز نسبتا مناسب است و این امر نیز خود محبوبیت این نوع ورق را دو چندان کرده است. قیمت ورق ام دی اف هایگلاس اصولا بر اساس نام برند و کیفیت ورق هایگلاس تعین می شود بنابراین قیمت ورق هایگلاس ایرانی, قیمت هایگلاس agt و قیمت کابینت هایگلاس ترک با یکدیگر متفاوت خواهد بود. در فروشگاه ای چوب می توانید از میان صدها مدل ورق هایگلاس بهترین ورق هایگلاس را با توجه به سلیقه خود انتخاب و خریداری نمایید. قیمت ورق ام دی اف هایگلاس موجود در فروشگاه ایچوب به صورت متری ارائه می شود.

انواع های گلاس

ابعاد ورق ها نیز به صورت استاندارد می باشد که با توجه به نیاز مشتری در ابعاد مورد نظر نیز قابل برش می باشند. از تفاوت های گلاس ترک و ایرانی می توان به تنوع رنگی و کیفیت رنگ و جنس ورق ها اشاره کرد.ورق هایگلاس ایشیک و ورق هایگلاس AGT از محبوب ترین ورق هایگلاس ترک بشمار می آیند. در این بخش از فروشگاه ایچوب می توانید ضمن بررسی قیمت ورق هایگلاس ترک و ایرانی و طرح های ورق هایگلاس بهترین ورقمورد نظر خود را خریداری نمایید.

تماس بگیرید ورق های گلاس طوسی گل دار AGT-642
تماس بگیرید ورق هایگلاس مشکی گل دار AGT AGT-634
تماس بگیرید کابینت های گلاس سبز AGT-614
تماس بگیرید ورق هایگلاس صورتی AGT AGT-613
تماس بگیرید ورق هایگلاس بنفش AGT-611
تماس بگیرید کابینت های گلاس كرم AGT AGT-610
تماس بگیرید کابینت های گلاس کاپوچینو AGT AGT-646
تماس بگیرید کابینت های گلاس طرح چوب AGT AGT-654
تماس بگیرید کابینت های گلاس رنگ بژ AGT AGT-652
تماس بگیرید ورق های گلاس قهوه ای طرح دار AGT AGT-651
تماس بگیرید کابینت های گلاس رنگ سبز AGT-645
تماس بگیرید ورق هایگلاس کرمAGT AGT-681
تماس بگیرید ورق هایگلاس مشکی گل دار AGT AGT-629
تماس بگیرید ورق هایگلاس مشکی بارانی AGT AGT-624
تماس بگیرید ورق هایگلاس آبی AGT AGT-689
تماس بگیرید كابينت هايگلاس سفيد AGT AGT-717
تماس بگیرید کابینت های گلاس بژ AGT AGT-727
تماس بگیرید ورق های گلاس قهوه ای سوخته AGT AGT-380
تماس بگیرید کابینت های گلاس کرم روشن AGT AGT-368
تماس بگیرید کابینت های گلاس قرمز AGT AGT-630
تماس بگیرید ورق هایگلاس کابینت AGT رنگ طوسی AGT-728
تماس بگیرید ورق هایگلاس کرمی AGT کد 381 AGT-381
تماس بگیرید ورق هایگلاس مشکی AGT کد 606 AGT-606
نتایج 1 تا 32 از کل 74 نتیجه