0محصول خریداری شما

ورق هایگلاس

تماس بگیرید ورق هایگلاس قهوه ای طرح چوب AISIK-Y59
تماس بگیرید کابینت های گلاس کرم متالیک AISIK-Y14
تماس بگیرید های گلاس سفید گل دار AISIK-H76
تماس بگیرید ورق هایگلاس مشکی خط دار AISIK-H58
تماس بگیرید ورق های گلاس کرم اکلیلی AISIK-Y69
تماس بگیرید کابینت های گلاس بنفش خط دار AISIK-H67
تماس بگیرید ورق هایگلاس طرح چوب AISIK-H42
تماس بگیرید کابینت های گلاس آبی مات AISIK-Y75
تماس بگیرید ورق هایگلاس کابینت مشکی ساده AISIK-Y76
تماس بگیرید ورق هایگلاس صورتی ایشیک AISIK-M30
تماس بگیرید کابینت های گلاس سرمه ای AISIK-Y86
تماس بگیرید ورق هایگلاس کابینت قهوه ای AISIK-Y73
تماس بگیرید کابینت های گلاس آبی AISIK-Y72
تماس بگیرید ورق هایگلاس قهوه ای طرح دار AISIK-Y80
تماس بگیرید ورق هایگلاس صورتی AISIK-H77
تماس بگیرید کابینت های گلاس بنفش رنگ AISIK-H50
تماس بگیرید کابینت های گلاس مشکی ساده AISIK-H08
نتایج 97 تا 128 از کل 279 نتیجه

هایگلاس High Gloss نوعی ورق چوبی با مغزی از جنس ام دی اف (MDF) می باشد که با استفاده از یک روکش پلاستیکی از جنس پلکسی گلس رویه این نوع ورق پوشانده شده است. ورق های، هایگلاس عموما از یک طرف با استفاده از پلکسی گلاس پوشانده می شوند و به دلیل به صرفه بودن از نظر اقتصادی طرف دیگر ورق های های گلاس با استفاده از مواد ارزانتری پوشش داده می شوند. پلکسی گلاس موجب می شود حالتی براق، شفاف و زیبا به ورق های هایگلاس داده شود.

بنابراین رنگ های هایگلاس می تواند بسیار جذاب باشد و به همین دلیل کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی مانند کابینت، کمد، دکور و .... دارد. این لایه حالتی براق، شفاف، و زیبا به ورق «های گلاس» می دهد و به همین دلیل کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی از جمله کابینت، کمد، دکور و غیره پیدا کرده است.

تنوع رنگی بالا ورق های هایگلاس موجب شده استفاده از انواع طرح های هایگلاس در تولید کابینت های هایگلاس استفاده شود. و به عنوان محبوب ترین ورق کابینتی در بین ایرانیان شناخته شود. ورق های هایگلاس از سمتی که لایه پلکسی گلاس بر روی آن قرار دارد ضد آب محسوب می شوند و بهتر است برای دوام بهتر و ماندگاری بیشتر لایه دیگر آن با استفاده از یک ماده مرغوب مانند ملامینه پوشش داده شود.

قیمت ورق هایگلاس

ورق هایگلاس و قیمت ورق هایگلاس نیز نسبتا مناسب است و این امر نیز خود محبوبیت این نوع ورق را دو چندان کرده است. قیمت ورق ام دی اف هایگلاس اصولا بر اساس نام برند و کیفیت ورق هایگلاس تعین می شود بنابراین قیمت ورق هایگلاس ایرانی, قیمت هایگلاس agt و قیمت کابینت هایگلاس ترک با یکدیگر متفاوت خواهد بود. در فروشگاه ای چوب می توانید از میان صدها مدل ورق هایگلاس بهترین ورق هایگلاس را با توجه به سلیقه خود انتخاب و خریداری نمایید. قیمت ورق ام دی اف هایگلاس موجود در فروشگاه ایچوب به صورت متری ارائه می شود.

انواع های گلاس

ابعاد ورق ها نیز به صورت استاندارد می باشد که با توجه به نیاز مشتری در ابعاد مورد نظر نیز قابل برش می باشند. از تفاوت های گلاس ترک و ایرانی می توان به تنوع رنگی و کیفیت رنگ و جنس ورق ها اشاره کرد.ورق هایگلاس ایشیک و ورق هایگلاس AGT از محبوب ترین ورق هایگلاس ترک بشمار می آیند. در این بخش از فروشگاه ایچوب می توانید ضمن بررسی قیمت ورق هایگلاس ترک و ایرانی و طرح های ورق هایگلاس بهترین ورقمورد نظر خود را خریداری نمایید.