0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

به دلیل نوسانات بازار، جهت خرید و استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

ام دی اف خام ایرانی

چند سالی می شود که ایران هم به گروه تولید کنندگان ورق ام دی اف پیوسته است. این ورق های ام دی اف می توانند از نوع خام و یا روکش دار باشند. ورق های خام ام دی اف ایرانی مانند انواع خارجی آن از مواد اولیه بازیافت چوب، چسب و مواد صنعتی تحت فشار و گرما تولید می شوند. ورق ام دی اف خام ایرانی توسط شرکت ها و برند های مختلفی تولید می شود. ورق ام دی اف خام ایرانی بسیار با کیفیت بوده و قابلیت رقابت با محصولات خارجی را دارا می باشد. ورق های ام دی اف خام ایرانی در ابعاد مختلف و با ضخامت های استاندارد تولید می شوند و قابلیت روکش با انواع مواد اولیه را دارند. با استفاده از ورق ام دی اف ایرانی علاوه بر کمک به چرخه تولید ملی، استفاده از یک محصول با کیفیت را تجربه خواهیم کرد.

قیمت ام دی اف خام ایرانی

سایت ایچوب امکان خرید اینترنتی انواع ورق ام دی اف خام ایرانی را فراهم کرده است. از جمله مزیت های ورق ام دی اف خام ایرانی، قیمت بسیار مناسبتر آن نسبت به انواع خارجی آن است.

قیمت ام دی اف خام در بازار ایران

قیمت ام دی اف خام در بازار ایران بسته به موارد زیادی دارد و ثابت نیست. انواع ورق های ام دی اف خام ایرانی و خارجی بسته به نوع تولید و کشور تولید کننده، قیمت های متفاوتی دارند. هم چنین از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت ام دی اف خام در بازار ایران، می توان به ضخامت و ابعاد ورق، جنس روکش، کیفیت تولید و ...اشاره کرد.

تماس بگیرید ام دی اف خام ۵ میل نازک بست وود 5mil-rt
تماس بگیرید ام دی اف 5 میل خام بست وود 5-mil-r
تماس بگیرید ام دی اف 6 میل خام پویا 6mil-rp
تماس بگیرید ام دی اف 6 میل خام ارین سینا 6mil-r
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه
نوشتن دیدگاه