0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

به دلیل نوسانات بازار، جهت خرید و استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

کابینت آشپزخانه

هر آشپزخانه از چند جزء اصلی و تعدادی ابزار و وسایل تشکیل شده است. یکی از این اجزاء اصلی تشکیل دهنده آشپزخانه، دکوراسیون آشپزخانه است که بخش عمده این دکور را سرویس کابینت آشپزخانه تشکیل می دهد. سرویس کابینت آشپزخانه تنها جنبه دکوراسیون ندارد و به عنوان محل نگهداری ابزار و وسایل آشپزخانه و همچنین مواد غذایی نیز هست. کابینت آشپز خانه از چندین جزء تشکیل شده است که اگر بخواهیم به آن ها اشاره کنیم به 3 بخش اصلی رویه، درب و محفظه داخلی آن می رسیم. آنچه که در نمای بیرونی است و قابل رویت می باشد و در طرح سرویس کابینت تاثیر گذار است، درب آن است که با طراحی های مختلفی ساخته می شود. امروزه با گسترش تکنولوژی و فراوانی مواد اولیه متنوع، انواع مختلفی از کابینت های آشپزخانه وجود دارد. کابینت ها در جنس ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند تا پاسخگوی همه نیاز ها و سلایق باشند. از انواع سرویس کابینت آشپزخانه می توان به مواردی همچون کابینت های ام دی اف، کابینت هایگلاس، کابینت ممبران، کابینت پی وی سی، کابینت های فلزی و .... اشاره کرد که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند و بسته به سلیقه و بودجه سفارش دهنده طراحی و اجرا می شوند. از ویژگی های مهمی که باعث برتری یک سرویس کابینت نسبت به سایر سرویس کابینت ها می شود می توان به مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر ضربه و حرارت، مقاومت وزنی، زیبایی، قیمت تمام شده مناسب و ... اشاره کرد که طبیعتا یک جنس کابینت همه این ویژگی ها را ندارد و هر جنس کابینتی یک یا چند ویژگی مختص به خود را دارد.

کابینت آشپزخانه قیمت

قیمت انواع کابینت آشپزخانه بسته به موارد متعددی متغیر خواهد بود. جنس مواد اولیه، فضای آشپزخانه و محل اجرای کابینت، ابعاد و ضخامت مواد اولیه کاربردی، طرح و رنگ به کار برده شده و همچنین نحوه اجرای کابینت از این موارد تاثیر گذار هستند. معمولا کابینت های اجرا شده با متریال اولیه ایرانی قیمت مناسب تری خواهند داشت. با انتخاب مناسب مواد اولیه و اجرای مناسب می توان هزینه نهایی را پایینتر آورد و یک سرویس کابینت با قیمت مناسب را طراحی و اجرا کرد چرا که در اجرای کابینت آشپزخانه قیمت یکی از ارکان اساسی و تعیین کننده است.

خرید آنلاین کابینت آشپزخانه

برای اجرای کابینت، می توانید مواد اولیه شامل ورق های چوبی مورد نیاز، اتصالات و ... را از طریق فروشگاه های اینترنتی و به صورت آنلاین خریداری نمایید. سایت ایچوب امکان خرید آنلاین این مواد اولیه را فراهم کرده است. از مزیت های خرید از سایت ایچوب، امکان مقایسه محصولات قبل از خرید می باشد. هم چنین با خرید از طریق سایت ایچوب، می توانید محصولات خریداری شده خود را درب منزل تحویل بگیرید. انواع ورق های چوبی و موارد مورد نیاز برای اجرای سرویس کابینت را می توانید با قیمت مناسب و کیفیت تضمین شده از طریق سایت ایچوب خریداری نمایید.

تماس بگیرید کابینت سفید طلایی kc-36
تماس بگیرید کابینت نارنجی kc-34
تماس بگیرید کابینت زرد و سفید kc-33
تماس بگیرید کابینت زرد و طوسی kc-32
تماس بگیرید کابینت زرد و مشکی kc-31
تماس بگیرید کابینت زرد kc-30
تماس بگیرید کابینت آبی سفید kc-29
تماس بگیرید کابینت آبی kc-28
تماس بگیرید کابینت قرمز مشکی kc-27
تماس بگیرید کابینت قرمز سفید kc-26
تماس بگیرید کابینت صورتی سفید kc-25
تماس بگیرید کابینت صورتی کم رنگ kc-24
تماس بگیرید کابینت بنفش و مشکی kc-23
تماس بگیرید کابینت بنفش kc-22
تماس بگیرید کابینت رنگ طوسی kc-21
تماس بگیرید کابینت سبز و قهوه ای kc-20
تماس بگیرید کابینت لیمویی و سفید kc-19
تماس بگیرید کابینت رنگ سبز پسته ای kc-18
تماس بگیرید کابینت سبز یشمی kc-17
تماس بگیرید کابینت سفید گردویی روشن kc-16
تماس بگیرید کابینت گردویی kc-15
تماس بگیرید کابینت طلایی براق kc-14
تماس بگیرید کابینت کرم طلایی kc-13
تماس بگیرید کابینت طوسی مشکی kc-12
تماس بگیرید کابینت کرم قهوه ای kc-11
تماس بگیرید کابینت طوسی کرم kc-10
تماس بگیرید کابینت نسکافه ای اکلیلی kc-9
تماس بگیرید کابینت قهوه ای سوخته و سفید kc-8
تماس بگیرید کابینت نسکافه ای kc-7
تماس بگیرید کابینت سفید یاسی kc-6
تماس بگیرید کابینت سفید گردویی kc-5
تماس بگیرید کابینت سفید مشکی kc-4
نتایج 1 تا 32 از کل 35 نتیجه
نوشتن دیدگاه