0محصول خریداری شما

آسیا چوب البرز

2_1602437780

آسیا چوب البرز ابتدا در سال 1382 آغاز به کار کرد. این برند ابتدا در زمینه چوب و ام دی اف فعالیت می نمود ولی رفته رفته با افزایش نیرو و بهره گیری از ماشین آلات مختلف و بکارگیری دانش روز محصولاتی همچون صفحه کابینت را نیز به تولیدات خود اضافه کرد. آسیا چوب البرز هم اکنون در مکانی به مساحت 10000 متر مربع فعالیت خود را ادامه می دهد. کیفیت و تنوع محصولات در کنار قیمت مناسب، تولیدات این برند را بسیار کاربردی و پرطرفدار کرده است. این برند با تولید صفحه کابینت های پی وی سی گستره تولیدات خود را افزایش داده است. آسیا چوب البرز انواع ورق های چوبی را در ابعاد مختلف و ضخامت های استاندارد تولید می کند.

نمایندگی آسیا چوب البرز

آسیا چوب البرز در مراکز استان ها نمایندگی های فعال دارد که می توانید از طریق این نمایندگی ها، خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید. همچنین انواع محصولات آسیا چوب در این نمایندگی ها به صورت کاتالوگ قابل مشاهده می باشد. خرید این محصولات از طریق سایت ایچوب نیز فراهم شده است. انواع این محصولات  را می توانید از طریق سایت ایچوب تهیه کنید. سایت ایچوب خرید انواع محصولات آسیا چوب را به صورت آنلاین انجام می دهد.

صفحه کابینت آسیا چوب

آسیا چوب با تنوع تولیدات خود در طرح ها و رنگ های متفاوت نبدیل به یک برند پر طرفدار در این زمینه شده است. انواع محصولات آسیا چوب از جمله صفحه کابینت آسیا چوب را می توانید با بهترین کیفیت و طراحی ها و رنگ های متفاوت از طریق سایت ایچوب خریداری نمایید. سایت ایچوب این امکان را فراهم کرده تا بتوانید صفحه کابینت انتخابی خود از برند آسیا چوب را ابتدا مشاهده کنید و در مرحله بعد قیمت ها را مقایسه کنید و نهایتا خرید خود را انجام دهید.

 

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
نوشتن دیدگاه