0محصول خریداری شما

ام دی اف ملامین سازه شرق

2_1758801639

شرکت سازه شرق با نام تجاری آرکا تولید کننده انواع  ورق ام دی اف سینکرونایز و ام دی اف برجسته می باشد. گروه صنعتی ملامین سازه شرق (ضمیری) با بیش از 45 سال تجربه در حوزه بازار چوب با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص در حوزه مدیریت و بازرگانی و استفاده از تکنولوژی های روز کشورهای آلمان، ترکیه، تایلند، مالزی و چین در شهر مشهد احداث گردید. گروه ملامین سازه شرق فعالیت خود را ابتدا در سال 1349 با پرسکاری چوب آغاز نمود. انواع ورق های ملامین سازه شرق در سایزهای 1220 در 2800 میلیمتر و تحت برند آرکا تولید می شود.از جمله تولیدات این واحد صنعتی می توان به مواردی همچون روکش طبیعی، رویه ملامین، ورق ام دی اف و... اشاره کرد. این شرکت با راه اندازی اولین خط تولیدام دی اف با تکنولوژی ترکیه در سال 1383، تولید این محصولات را به سایر محصولات خود اضافه کرد. 

 نمایندگی فروش ام دی اف ملامین سازه شرق

فروشگاه اینترنتی ایچوب نماینده فروش ام دی اف ملامین سازه شرق می باشد که می توانید انواع ورق ام دی اف ملامینه را با کمترین قیمت خریداری نمایید. انواع محصولات ام دی اف ملامین سازه شرق تحت برند آرکا در سایت ایچوب موجود می باشد. از مزیت های سایت ایچوب به عنوان یک نمایندگی اینترنتی، میتوان به امکان مقایسه محصولات اشاره کرد. مشتریان می توانند انواع محصولات آرکا را با دیگر محصولات مقایسه کنند. همچنین می توانند قبل از ثبت سفارش تمامی قیمت ها را یررسی کنند و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند.

قیمت ام دی اف ملامین سازه شرق

انواع ورق ام دی اف ملامین سازه شرق مشهد با توجه به ابعاد ورق، ضخامت، مرغوبیت مواد اولیه و پارامتر های دیگر قیمت گذاری می شوند. انواع این ورق های آرکا، در طرح ها و رنگ های متفاوت برای پاسخگویی به سلایق مختلف تولید می شوند. این ورق ها با مناسبترین قیمت توسط سایت ایچوب ارائه می شوند. مشتریان می توانند قیمت سایر محصولات را نیز با این محصولات مقایسه کنند و خرید خود را انجام دهند. انواع ورق ام دی اف ملامینه برند سازه شرق را می توانید با قیمت مناسب از سایت ایچوب خریداری نمایید.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران

برندهای معروف کارخانه ام دی اف کدام کارخانه ها هستند؟
از محبوب ترین شرکت های تولید کننده ورق ام دی اف ترک می توان به برندهای AGT، ایشیک اشاره کرد. کارخانه لوح سبز، آریانا، آسیا چوب البرز، آرتا پرس، هانکس، شرکت احسان کار، رادوود، نایس تاپس و ... از تولید کنندگان برتر ام دی اف در ایران هستند.
برای مشاهده لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران و جهان و خرید از آن ها چه باید کرد؟
شما می توانید نام بهترین تولید کنندگان ام دی اف را در وب سایت ای چوب ببینید و برای خرید ام دی اف اقدام کنید.