0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

ورق ام دی اف اکسترا

2

گروه صنعتی افرا چوب سبز ایرانیان، تولید ورق های چوبی لاکچری تحت برند اکسترا می باشد. این گروه صنعتی ، گروهی دانش بنیان بوده و علاوه بر فعالیت در زمینه تولید محصولات چوبی خاص و لاکچری، گروهی یا دگیرنده نیز می باشد و دائما در حال تحقیق و توسعه برای رسیدن به تکنولوژی های برتر دنیا است. گروه افرا با همکاری برند های آلمانی و ایتالیایی، مواد اولیه خود را از بهترین مواد خارجی تهیه می کند و ازین رو محصولات این شرکت قابل رقابت با برترین محصولات اروپایی می باشد. با توجه به لوکس بودن و گران قیمت بودن محصولات اکسترا، این محصولات در مکان های لوکسی مانند هتل ها و رستوران ها پیاده سازی و اجرا می شود. برند اکسترا دوست دار طبیعت بوده و بر این امر پایبند است و محصولات خود را از درخت های خشک شده در سراسر دنیا تولید می کند.

قیمت ورق ام دی اف اکسترا اصفهان

دکوراسیون اجرا شده به وسیله ورق های اکسترا نیز مانند سایر دکور ها پس از اجرا یک قیمت نهایی دارد که عوامل زیادی در تعیین این قیمت نهایی دخیل اند. مهم ترین عامل تعیین کننده مواد اولیه و ورق های بکار برده شده می باشد. با توجه به اینکه برند اکسترا یک برند لوکس است و محصولاتش عموما ساخته شده از متریال خارجی و بسیار با کیفیت است، طبیعتا دکور اجرا شده با ورق اکسترا هم قیمت بالایی خواهد داشت. این قیمت بالا به خاطر لاکچری بودن محصولات اکسترا می باشد. انواع محصولات با کیفیت برند لاکچری اکسترا را می توانید از طریق سایت ایچوب مشاهده و با مناسبترین قیمت بازار خریداری نمایید.

فروش ام دی اف اکسترا

فروش ام دی اف اکسترا به روش های مختلفی انجام می پذیرد که راحت ترین روش، خرید اینترنتی از سایت های معتبر مانند ایچوب است. محصولات اکسترا به صورت حضوری و در نمایندگی های معتبر نیز به فروش می رسند. انواع این محصولات  را می توانید از طریق سایت ایچوب تهیه کنید. ورق ام دی اف اکسترا قابلیت خرید آنلاین از طریق سایت ایچوب را دارا می باشد. فروش محصولات اکسترا از طریق سایت امکان مشاهده و مقایسه محصولات قبل از خرید را دارا می باشد.

نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه
نوشتن دیدگاه