0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

ورق فشرده چهلستون

3_992423296

شرکت ورقهای فشرده چهلستون از اولین کارخانه های مدرن و مکانیزه تولید ورق های فشرده و نئوپان ملامینه در استان اصفهان می باشد. ورق فشرده چهلستون با حفظ و ارتقاء کیفیت در تلاش است رضایت مشتریان خود را افزایش دهد. و بتواند کلیه سلایق مشتریان خود را پاسخ دهد. ورق فشرده چهلستون بر اساس استانداردهای ISO 9001:2008، تولید می شود و از این جهت است یکی از برند های استاندارد و با کیفیت می باشد. شرکت چهلستون تولید کننده انواع ورق ام دی اف چهلستون، ورق ام دی اف نئوپان ملامینه چهلستون و سایر محصولات می باشد. ورق های فشرده چهلستون در ابعاد 183*366 سانتی متر تولید می شود که بیش از 100 رنگ متنوع دارد و تمامی رنگ های این محصولات، در سه گروه فینیش برفی، برجسته و براق قابل دسته بندی می باشد. محصولات برند چهلستون از نظر کیفیت می توانند با برترین ورق های ام دی اف ملامینه رقابت کنند.

صفحه کابینت چهلستون

برند چهلستون انواع مختلفی از محصولات ام دی اف را تولید و به بازار عرضه می کند که از جمله آن ها صفحه کابینت چهلستون می باشد. صفحه کابینت های تولیدی برند چهلستون در 2 نوع یک بر خم یا 2 بر خم تولید می شوند. این صفحه کابینت ها در انواع طرح ها و رنگ ها مطابق با سلایق مختلف تولید می شوند.با توجه به عرض صفحه کابینت و مقاومت مورد نیاز برای صفحه، ضخامت مناسبی برای این صفحات انتخاب می شود. انواع صفحه کابینت ایچوب را می توانید از طریق سایت ایچوب تهیه نمایید.

قیمت ورق ام دی اف چهلستون

قیمت انواع ورق های ام دی اف چهلستون بسته به ابعاد تولیدی، ضخامت، جنس روکش، میزان سفارش و ... متغیر خواهد بود. با خرید از طریق سایت ای چوب می توانید انواع محصولات برند چهلستون را با کیفیت تضمینی و بهترین قیمت بازار تهیه کنید. مزیت خرید از سایت ایچوب، امکان مقایسه قیمت محصولات است که باعث می شود خریدار با اطمینان خاطر محصول مورد نظر خود را خریداری نماید. ورق های ام دی اف چهلستون با قیمت مناسب و کیفیت عالی در سایت ایچوب موجود و قابل خرید به صورت اینترنتی می باشند.

نتایج 1 تا 32 از کل 100 نتیجه
نوشتن دیدگاه