0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

ورق هایگلاس ایشیک

3_1100417219

ورق هایگلاس ایشیک از محصولات تولیدی کشور ترکیه می باشد و به عنوان یکی از محبوب ترین برندهای مورد استفاده در ایران و ترکیه شناخته می شود که به دلیل کیفیت بالا در بین ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار است. شرکت ایشیک فعالیت خود در صنعت چوب را از سال 1981 در کشور ترکیه آغاز نمود که امروزه بیش از 40 درصد از محصولات این کارخانه در 50 کشور جهان به فروش می رسد. برای تولید ورق هایگلاس ایشیک از بروزترین و جدیدترین تجهیزات تولید ورق هایگلاس و ام دی اف استفاده می شود. کد رنگ ام دی اف ایشیک بسیار متنوع می باشد که این امر سبب شده است بتواند نظر افراد مختلف با هر سلیقه ای را به خود جلب کند. انواع ورق های هایگلاس برند ایشیک در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود که این تنوع در طرح و رنگ باعث می شود گستره استفاده از ورق های ایشیک وسیع تر شود.

 لیست قیمت ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک ترک

فروشگاه ایچوب نمایندگی فروش ورق هایگلاس ایشیک و سایر برندهای ایرانی و خارجی با قیمت عمده می باشد. شما می توانید قیمت روز ورق هایگلاس ایشیک و سایر انواع ورق ام دی اف را به صورت لحظه ای در سایت ایچوب مشاهده نمایید و یا به صورت تلفنی از کارشناسان ما جویا شوید. همچنین آگاهی از لیست قیمت انواع محصولات برند ایشیک از طریق سایت ایچوب امکانپذیر می باشد. برند ایشیک تولید کننده ورق های با کیفیت هایگلاس ترک می باشد که در مقایسه با سایر برند های خارجی، از قیمت مناسب تری برخوردار است.

فروش ورق ام دی اف ایشیک

فروش ورق ام دی اف ایشیک از طریق نمایندگی های معتبر حضوری به فروش می رسد. همچنین در روشی بسیار آسانتر و به صرفه تر، شما می توانید انواع محصولات ایشیک را از طریق سایت فروشگاه ایچوب خریداری نمایید. ایچوب ارائه دهنده ورق های ایشیک با مناسبترین قیمت بازار بوده و کیفیت و اصالت کالا را تضمین می کند. فروش در سایت ایچوب به صورت آنلاین بوده و شما می توانید پس از خرید محصول مورد نظر، در اسرع وقت، کالای خود را مکان دلخواه تحویل بگیرید.

 

تماس بگیرید کابینت هایگلاس طوسی ایشیک AISIK-Y05
تماس بگیرید کابینت های گلاس کرم متالیک AISIK-Y14
تماس بگیرید کابینت های گلاس کرم طوسی AISIK AISIK-Y27
تماس بگیرید کابینت های گلاس کرم بژ AISIK-M27
تماس بگیرید کابینت های گلاس کرم ایشیک AISIK-Y07
تماس بگیرید کابینت های گلاس مشکی طرح دار AISIK-Y16
تماس بگیرید کابینت های گلاس مشکی ساده AISIK-H08
تماس بگیرید کابینت های گلاس مشکی ایشیک AISIK-H56
تماس بگیرید کابینت های گلاس مشکی ایشیک AISIK-H62
تماس بگیرید کابینت های گلاس مشکی AISIK-H32
تماس بگیرید کابینت های گلاس مشکی AISIK-M35
تماس بگیرید کابینت های گلاس سرمه ای AISIK-Y86
تماس بگیرید کابینت های گلاس سبز ایشیک AISIK-Y11
تماس بگیرید کابینت های گلاس زرد ایشیک AISIK-Y21
نتایج 1 تا 32 از کل 127 نتیجه
نوشتن دیدگاه