0محصول خریداری شما

ورق هایگلاس ایشیک

3_1100417219

ورق هایگلاس ایشیک از محصولات تولیدی کشور ترکیه می باشد و به عنوان یکی از محبوب ترین برندهای مورد استفاده در ایران و ترکیه شناخته می شود که به دلیل کیفیت بالا در بین ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار است. شرکت ایشیک فعالیت خود در صنعت چوب را از سال 1981 در کشور ترکیه آغاز نمود که امروزه بیش از 40 درصد از محصولات این کارخانه در 50 کشور جهان به فروش می رسد. برای تولید ورق هایگلاس ایشیک از بروزترین و جدیدترین تجهیزات تولید ورق هایگلاس و ام دی اف استفاده می شود. کد رنگ ام دی اف ایشیک بسیار متنوع می باشد که این امر سبب شده است بتواند نظر افراد مختلف با هر سلیقه ای را به خود جلب کند. انواع ورق های هایگلاس برند ایشیک در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود که این تنوع در طرح و رنگ باعث می شود گستره استفاده از ورق های ایشیک وسیع تر شود.

 لیست قیمت ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک ترک

فروشگاه ایچوب نمایندگی فروش ورق هایگلاس ایشیک و سایر برندهای ایرانی و خارجی با قیمت عمده می باشد. شما می توانید قیمت روز ورق هایگلاس ایشیک و سایر انواع ورق ام دی اف را به صورت لحظه ای در سایت ایچوب مشاهده نمایید و یا به صورت تلفنی از کارشناسان ما جویا شوید. همچنین آگاهی از لیست قیمت انواع محصولات برند ایشیک از طریق سایت ایچوب امکانپذیر می باشد. برند ایشیک تولید کننده ورق های با کیفیت هایگلاس ترک می باشد که در مقایسه با سایر برند های خارجی، از قیمت مناسب تری برخوردار است.

فروش ورق ام دی اف ایشیک

فروش ورق ام دی اف ایشیک از طریق نمایندگی های معتبر حضوری به فروش می رسد. همچنین در روشی بسیار آسانتر و به صرفه تر، شما می توانید انواع محصولات ایشیک را از طریق سایت فروشگاه ایچوب خریداری نمایید. ایچوب ارائه دهنده ورق های ایشیک با مناسبترین قیمت بازار بوده و کیفیت و اصالت کالا را تضمین می کند. فروش در سایت ایچوب به صورت آنلاین بوده و شما می توانید پس از خرید محصول مورد نظر، در اسرع وقت، کالای خود را مکان دلخواه تحویل بگیرید.

 

تماس بگیرید کابینت های گلاس رنگ بژ کرم AISIK-M36
تماس بگیرید کابینت های گلاس بژ مات AISIK-Y30
تماس بگیرید کابینت های گلاس بنفش رنگ AISIK-H50
تماس بگیرید کابینت های گلاس بنفش خط دار AISIK-H67
تماس بگیرید کابینت های گلاس آبی AISIK-Y72
تماس بگیرید کابینت های گلاس آبی مات AISIK-Y75
تماس بگیرید ورق هایگلاس گلدار ایشیک کد h64 Asik-h64
تماس بگیرید ورق هایگلاس گلدار ایشیک کد h63 Asik-h63
تماس بگیرید ورق هایگلاس کرمی روشن AISIK AISIK-Y38
تماس بگیرید ورق هایگلاس کرمی ایشیک AISIK-Y25
نتایج 33 تا 64 از کل 127 نتیجه