0محصول خریداری شما

ورق لمی گلاس

تماس بگیرید ورق پلی گلاس کرمی L-9
تماس بگیرید ورق پلی گلاس کرم رنگ L-6
تماس بگیرید ورق پلی گلاس کابینت قهوه ای L-3
تماس بگیرید ورق پلی گلاس کابینت طرح چوب L-16
تماس بگیرید ورق پلی گلاس کابینت طرح دار L-1
تماس بگیرید ورق پلی گلاس قهوه ای L-4
تماس بگیرید ورق پلی گلاس قهوه ای طرح چوب L-13
تماس بگیرید ورق پلی گلاس قهوه ای طرح دار L-14
تماس بگیرید ورق پلی گلاس قرمز طرح چوب L-18
تماس بگیرید ورق پلی گلاس طوسی L-7
تماس بگیرید ورق پلی گلاس طوسی تیره L-8
تماس بگیرید ورق پلی گلاس طرح سنگ L-2
تماس بگیرید ورق پلی گلاس طرح آجر L-5
تماس بگیرید ورق پلی گلاس رنگ کرم طرح چوب L-12
تماس بگیرید ورق پلی گلاس رنگ قهوه ای طرح چوب L-15
تماس بگیرید ورق لمی گلاس کرم 3107
تماس بگیرید ورق لمی گلاس قهوه ای لاته 3148
تماس بگیرید ورق لمی گلاس طوسی روشن 3150
تماس بگیرید ورق لمی گلاس سفید 9000
تماس بگیرید لمی گلاس قهوه ای روشن 3163
نتایج 1 تا 27 از کل 27 نتیجه
5_1765722468

ام دی اف لامی گلاس(LAMIGLOSS) که برخی از افراد به آن لمی گلاس نیز می گویند نوعی ورق براق با مغزی از جنس mdf بوده و عضوی از خانواده پلی گلاس می باشند. علاوه بر آن ورق لامی گلاس دارای  سطحی شیشه ای و شفاف می باشد. و قابل اشتعال نیز نمی باشد. برند لامی گلاس از محصولات کشور ترکیه می باشد. ورق لمی گلاس به دلیل درخشندگی خاصی که دارد و به این دلیل که در ساخت ورق لمی گلاس از روکش های نوع شفاف استفاده می شود بنابراین زیبایی بیشتری نسبت به سایر ام دی اف ها دارد. روکش استفاده شده در تولید کابینت لمی گلاس و همچنین  ورق لامی گلاس دارای روکشی از نوع pvc می باشد. این لایه سبب می شود تا ورق های لامی گلاس ضد آب باشد. البته میزان استحکام و استقامت ورق های لامی گلاس در نوع خود بی نظیر است. علاوه بر آن، این ورق های چوبی مطابق با استانداردهای روز اروپا (E1(FA 120 تولید می شود. از مزایای ورق ام دی اف لامی گلاس می توان به استحام و مقاومت در برابرنور خورشید، مقاومت در برابر خراش، زیبایی و تنوع رنگ های آن اشاره کرد. لبه های ورق لمی گلاس از نوع ام دی اف می باشد. استفاده از روکش pvc در تولید ورق لمی گلاس مهم ترین ویژگی این نوع ورق می باشد زیرا روکش pvc  باعث می شود در برابر خط و خش مقاوم باشد و از طرفی در برابر آب و رطوبت نیز از استحکام بیشتری از خود نشان دهد. از مهم ترین تفاوت های ورق هایگلاس و ورق لامی گلاس می توان به جنس روکش آن ها اشاره کرد. توجه داشته باشید مقاومت ورق لامی گلاس در برابر گرما و خط و خش به مراتب از ورق هایگلاس بیشتر است. دلیل این امر نیز وجود روکش پلاستیک بر روی این محصول می باشد و طبیعتا این موضوع باعث افزایش قیمت ورق ام دی اف لمی گلاس نسبت به هایگلاس می شود.

فروش ورق لمی گلاس

 فروشگاه اینترنتی ورق ام دی اف ایچوب نمایندگی فروش ورق لامی گلاس در ایران می باشد. انواع ورق های لمی گلاس ترک در طرح ها و رنگ های مختلف بت ضخامت های متفاوت تولید می شوند که این امر گستره استفاده از آن ها را افزایش می دهد. فروش ورق های لمی گلاس از طریق فروشگاه ایچوب به صورت آنلاین خواهد بود و مشتریان می توانند پس از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین، محصولات خریداری شده خود را در اسرع وقت و در مکان دلخواه تحویل بگیرند.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران

برندهای معروف کارخانه ام دی اف کدام کارخانه ها هستند؟
از محبوب ترین شرکت های تولید کننده ورق ام دی اف ترک می توان به برندهای AGT، ایشیک اشاره کرد. کارخانه لوح سبز، آریانا، آسیا چوب البرز، آرتا پرس، هانکس، شرکت احسان کار، رادوود، نایس تاپس و ... از تولید کنندگان برتر ام دی اف در ایران هستند.
برای مشاهده لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران و جهان و خرید از آن ها چه باید کرد؟
شما می توانید نام بهترین تولید کنندگان ام دی اف را در وب سایت ای چوب ببینید و برای خرید ام دی اف اقدام کنید.