0محصول خریداری شما

ام دی اف تاپس اصفهان

tops-mdf

ام دی اف تاپس اصفهان یکی برندهای معروف در تولید ورق یا صفحه mdf در استان اصفهان می باشد. شرکت کابین سپاهان با نام تجاری تاپس فعالیت خود را از سال 1355 در این شهر آغاز نمود و جزء بهترین تولیدکنندگان این صنعت قرار گرفت. کابین سپاهان اصفهان با استفاده از تکنولوژی های روز به تولید انواع قطعات لبه گرد شامل : صفحه لبه گرد، انواع درب های لبه گرد، انواع کنسول، زیرچراغی، پاخور، تاج هالوژن و ... پرداخت و محصولات شرکت خود را تحت برند شرکت تاپس اصفهان به بازار عرضه کرد.

ورق mdf تاپس

ورق mdf تاپس در ابعاد مختلفی تولید می شود. برخی از آن ها به طور معمول به صورت لبه گرد با طول 410 و 366 سانتی متر و عرض 30 الی 130 سانتی متر و برخی دیگر به صورت شاخه ای با طول 366 و 410 سانتی متر و عرض 20 الی 120 سانتی متر تولید می شوند. لازم به ذکر است شرکت تاپس امکان دریافت ورق های سفارشی را نیز دارد بنابراین با خیال راحت می توانید ابعاد درخواستی خود را به واحد فروش ایچوب اعلام کنید.

قیمت صفحه تاپس ام دی اف

از محصولات شرکت تاپس می توان به انواع صفحات کابینت، صفحات فوم و mdf، درب،پلی وود و سایر صفحات آشپزخانه در ابعاد و مدل های خاص اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه ایچوب می توانید ضمن بررسی طرح، رنگ، مشخصات و همچنین قیمت ام دی اف تاپس اصفهان بهترین ورق ام دی اف مورد نظر خود را انتخاب نمایید. قیمت صفحه تاپس ام دی اف بر اساس ابعاد ، نوع ورق و ضخامت آن متفاوت خواهد بود. علاوه بر این به دلیل نوسانات متغیر بازار ممکن است تغییرات قیمتی در برخی صفحات وجود داشت باشد، بنابراین حتما قبل از ثبت سفارش قطعی خود، جهت خرید عمده و اطلاع قیمت صفحه تاپس ام دی اف با ما تماس بگیرید.

صفحه تاپس کابینت منظور صفحه Tops کابینت بوده که در عام تحت عنوان صفحه رویه کابینت شناخته شده است. صفحه تاپس کابینت در جنس ها و ابعاد مختلفی موجود است. میتوانید انواع صفحه تاپس کابینت را در این صفحه از سایت ایچوب مشاهده فرمایید.

تماس بگیرید صفحه کابینت کوارتز تاپس مدل 1780 tops-1780
4 5 1 Product

تماس بگیرید صفحه کابینت کتان تاپس مدل 1905 tops-1905

تماس بگیرید صفحه کابینت کتان تاپس مدل 1903 tops-1903

نتایج 1 تا 24 از کل 31 نتیجه