0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

ام دی اف آرین سینا

33

کارخانه ورق آرین سینا که به ورق سینا نیز معروف است در سال 1386 توسط وزیر کار و امور اجتماعی  در شهر ساری افتتاح شد. شرکت آرین سینا با استفاده از تکنولوژی روز و دانش فنی کارکنان خود، از برترین و بزرگترین تولید کنندگان محصولات سلولوزی در ایران می باشد. ظرفیت تولید این کارخانه به بیش از 120000 متر مکعب در سال می رسد. این شرکت تولیدی با استفاده از دستگاه های آلمانی و ایتالیایی محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید می کند. ورق های ام دی اف تولیدی این برند تا ابعاد 1.83 * 3.66 و ضخامت 16 میلی متر تولید می شوند و از نظر مقاومت و سایز، قابل استفاده در تمامی محیط ها می باشند. شرکت ورق آرین سینا محصولات خود را در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می کند که این موضوع باعث می شود تا ورق های آرین سینا قابلیت استفاده در تمامی منازل و مکان های دیگر را داشته باشند و می توان آن ها را با سایر بخش های مکان مورد نظر هماهنگ کرد. علاوه بر این طرح ها و رنگ های متعدد ورق آرین سینا باعث می شود تا همه ی افراد با سلیقه های متفاوت جذب شوند. ورق آرین سینا به معنای واقعی یکی از با کیفیت ترین محصولات تولید داخل می باشد.

 خرید ورق ام دی اف آرین سینا

انواع محصولات تولید شده توسط برند آرین سینا را می توانید از طریق سایت های معتبر فروش اینترنتی همانند ایچوب و یا از طریق نمایندگی های معتبر آرین سینا خریداری نمایید. با خرید محصولات آرین سینا از کیفیت محصول خود اطمینان خاطر داشته باشید. انواع ورق های آرین سینا قابلیت خرید غیر حضوری از طریق سایت ایچوب را دارا می باشد. سایت ایچوب این امکان را فراهم کرده تا مشتریان بتوانند قبل از ثبت خرید، انواع محصولات را با هم مقایسه کنند و از کیفیت آن ها اطلاع پیدا کنند.

قیمت ورق آرین سینا

پارامتر های مختلفی هستند که در قیمت نهایی ورق آرین سینا تاثیر گذارند. از جمله این پارامتر ها می توان به مواردی همچون ابعاد و ضخامت ورق، طرح و رنگ روی ورق، کیفیت متریال به کار برده شده و .... اشاره کرد. شما مشتریان می توانید انواع محصولات آرین سینا را از طریق سایت ایچوب مشاهده و خریداری نمایید. آرین سینا یک برند ایرانی تولید کننده انواع ورق های ام دی اف با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب می باشد که پاسخگوی همه سلیقه ها است.

 

نتایج 1 تا 32 از کل 39 نتیجه
نوشتن دیدگاه