0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

گروه صنعتی گلستان

8_680138004

گروه سلولزی گلستان در سال 1359 اقدام به تاسیس این شرکت کرد و رفته رفته تولیدات و تنوع محصولات خود را گسترش داد. این گروه صنعتی امروزه انواع محصولات ام دی اف، نئوپان، ملامینه، لترون و ... را در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و به بازار عرضه می کند. یکی از محصولات معروف و پر طرفدار این گروه تولیدی، ورق ام دی اف می باشد که پس از تولید ورق خام، غالبا به صورت ملامینه روکش می شوند. انواع ورق های ام دی اف گلستان در طرح ها و رنگ های مختلف و متناسب با همه سلیقه ها تولید می شوند. این ورق ها به همراه سایر انواع تولیدات گروه سلولزی گلستان در مکان های مختلف و با کاربرد های متنوع استفاده می شوند.

صفحه کابینت گلستان

گروه سلولزی گلستان انواع محصولات از جمله صفحه کابینت ها را در جنس ها و رنگ های مختلفی به بازار ارائه می دهد. انواع صفحه کابینت های تولید شده توسط گروه صنعتی گلستان به دو صورت تک لبه خم و یا دو لبه خم تولید و ارائه می شوند. رنگ ها و طرح های مختلف ارائه شده در صفحه کابینت ها به قدری تنوع دارد که به همراه این محصولات کاتالوگ ارائه می شود. کاتالوگ، انتخاب رنگ و طرح محصولات را برای خریدار آسانتر خواهد کرد. انواع صفحه کابینت مناسب برای دکور های مختلف توسط گروه صنعتی گلستان تولید می شود.

قیمت MDF گلستان

قیمت محصولات تولید شده توسط گروه سلولزی گلستان بسته به جنس محصول، ابعاد، ضخامت و روکش کار شده متفاوت خواهد بود. به طور مثال قیمت ورق ام دی اف گلستان نسبت به ورق نئوپان گلستان بالاتر است. همچنین طرح ها و رنگ های کار شده بر روی ورق نیز از عوامل تعیین کننده قیمت نهایی می باشد. شما مشتریان می توانید با ورود به سایت ایچوب ایتدا محصولات مورد نظر خود را با سایر محصولات مقایسه کرده و پس از حصول اطمینان از کیفیت محصول، آن را خریداری نمایید.

تماس بگیرید ورق ام دی اف سفید گلستان گلستان
نتایج 1 تا 13 از کل 13 نتیجه
نوشتن دیدگاه