0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

ورق MDF آذران چوب کیمیا

ack

شرکت آذران چوب کیمیا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا به تولید انواع ورق های ام دی اف و نئوپان با روکش ملامین می پردازد. ورق های تولیدی این شرکت در ابعاد 3.66 * 1.83 می باشد و ضخامت این ورق ها بین 8 تا 25 میلی متر متغیر است. تنوع رنگ در محصولات تولیدی این برند ایرانی بسیار بالاست و انواع ورق های ام دی اف و نئوپان در 50 رنگ مختلف برای پاسخگویی به سلایق متنوع تولید می شوند. انواع محصولات تولید شده توسط آذران چوب کیمیا به سه دسته دکوراتیو، ساده و متالیک دسته بندی می شوند که هرکدام برای استفاده در مکانی مناسب است و با انتخاب درست خود می توانیم زیبایی خاصی به محل های مورد نظر خود ببخشیم.
ورق های ام دی اف تولیدی شرکت آذران چوب کیمیا بسیار با کیفیت بوده و قیمت مناسبی دارند. به طور کلی قیمت انواع ورق ام دی اف و سایر ورق ها به یک سری پارامتر ثابت از جمله ابعاد و ضخامت ورق، جنس روکش، طرح و رنگ روی ورق و چندین مورد دیگر بستگی دارد. ورق های ام دی اف شرکت آذران چوب کیمیا را می توانید از طریق سایت ایچوب مشاهده و خریداری نمایید. سایت ایچوب این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا بتوانند انواع محصولات موجود در سایت را با یکدیگر مقایسه کرده و سپس با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند.
فروش از سایت ایچوب به روشی بسیار آسان انجام می گیرد. فروش محصولات آذران چوب کیمیا از طریق سایت ایچوب به صورت آنلاین انجام می گیرد و امکان مشاهده، مقایسه و بررسی محصولات پیش از خرید برای مشتریان فراهم شده است تا خرید محصول مورد نظر را با اطمینان خاطر انجام دهیم. مشتریان می توانند پس از خرید و پرداخت آنلاین، محصول خریداری شده خود را در اسرع وقت و در مکان مورد نظر خود تحویل بگیرند.

تماس بگیرید ورق ام دی اف سفید کیمیا کیمیا
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه
نوشتن دیدگاه