0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

پارس نئوپان

7

شروع کلنگ زنی و ساخت مجموعه پارس نئوپان در سال 1374 و در نزدیکی تنکابن، یکی از مناطق ساحلی دریای خزر بوده است. این شرکت دارای 2 خط تولید محصولات نئوپان، 2خط تولید محصولات ام دی اف، 6 خط تولید پرس ملامینه و 2 خط تولید آغشته سازی می باشد که از کشور های اروپایی و همچنین چین خریداری شدند و پس از راه اندازی به مرحله بهره برداری رسیدند. این مجموعه در حال حاضر دارای 560 نفر پرسنل فعال می باشد که انواع ورق ها و مصنوعات چوبی را در ابعاد گسترده تولید می کنند. پارس نئوپان از معدود شرکت های تولیدی در این زمینه است که انواع مختلفی از محصولات بر پایه چوب را تولید و به بازار عرضه می کنند.

محصولات پارس نئوپان

پارس نئوپان محصولات متعدد و با کیفیت خود را در طرح ها و رنگ های مختلف، متناسب با انواع سلیقه ها ارائه می دهد. از انواع این محصولات می توان به ورق های نئوپان، ورق های ام دی اف، کاغذ های رزین، انواع ورق های ملامینه و ... اشاره کرد. ورق های فشرده این برند (نئوپان و ام دی اف) پس از فرآیند تولید خام، با روکش هایی در طرح ها و رنگ های مختلف و با جنس های متعدد روکش می شوند.محصولات برند پارس نئوپان با مواد اولیه داخلی تولید می شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند.

خرید محصولات پارس نئوپان

انواع محصولات پارس نئوپان از جمله ورق های ام دی اف و نئوپان را می توانید از طریق نمایندگی های حضوری در مراکز استان ها و یا با روشی آسان تر از طریق سایت ایچوب و به صورت اینترنتی خریداری نمایید. در سایت ایچوب امکان مشاهده و مقایسه محصولات قبل از خرید فراهم شده است. شما می توانید قیمت محصولات مورد نظر خود را از سایت ایچوب جویا شوید و پس از مقایسه قیمت های سایت با قیمت بازار، با اطمینان خاطر اقدام به خرید این محصولات کنید.

نوشتن دیدگاه