0محصول خریداری شما

ام دی اف آلکی (ALKI)

5

برند آلکی یکی از بهترین برند ها و با کیفیت ترین تولید کنندگان در زمینه ورق های ام دی اف و ورق های هایگلاس می باشد. برند آلکی در ایران تحت نظر بازرگانی زاگرس چوب دست به تولید انواع ورق های ام دی اف و هایگلاس زده است. زاگرس چوب یکی از بزرگترین کارخانجات مصنوعات چوبی در سطح خاور میانه می باشد. ورق های مختلف تولید شده با برند آلکی با انواع محصولات با کیفیت اروپایی قابل رقابت می باشد. از انواع تولیدات برند آلکی می توان به ورق ام دی اف آلکی و ورق هایگلاس آلکی اشاره کرد. این ورق های تولیدی برند آلکی در مکام های مختلف مانند ادارات و منازل استفاده می شود و کاربرد آن گستره وسیعی دارد که اگر بخواهیم به چند مورد از کاربرد هایش اشاره کنیم، می توان به مواردی همچون سرویس کابینت آشپزخانه، کمد های دیواری، دیوار کوب ها، سرویس خواب و .... اشاره کرد.

قیمت ورق آلکی

قیمت ورق های آلکی از جمله ام دی اف آلکی بستگی به مواردی همچون ابعاد، ضخامت، جنس روکش و ... دارد. قیمت ورق های با کیفیت آلکی نسبت به سایر ورق های موجود در بازار کمی بالاتر است ولی اگر این قیمت را با کیفیت و ظاهر زیبای محصول بسنجیم، متوجه می شویم که این قیمت برای محصول ارائه شده قیمت مناسبی می باشد. مشتریان می توانند ورق های آلکی را از طریق نمایندگی های مجاز آلکی در سطح کشور تهیه کنند و یا این محصولات را از طریق فروشگاه های معتبر اینترنتی همچون ایچوب مشاهده و خریداری نمایند. ایچوب ورق آلکی خریداری شده شما را درب منزل یا هر مکان دیگری تحویل خواهد داد.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران

برندهای معروف کارخانه ام دی اف کدام کارخانه ها هستند؟
از محبوب ترین شرکت های تولید کننده ورق ام دی اف ترک می توان به برندهای AGT، ایشیک اشاره کرد. کارخانه لوح سبز، آریانا، آسیا چوب البرز، آرتا پرس، هانکس، شرکت احسان کار، رادوود، نایس تاپس و ... از تولید کنندگان برتر ام دی اف در ایران هستند.
برای مشاهده لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران و جهان و خرید از آن ها چه باید کرد؟
شما می توانید نام بهترین تولید کنندگان ام دی اف را در وب سایت ای چوب ببینید و برای خرید ام دی اف اقدام کنید.