0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

شرکت احسان کار

3

شرکت احسان کار اصفهان در سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت محصولات خود را در قالب ورق های پلی وود، ورق های فومیزه پی وی سی و صفحه کابینت پلی وود تولید می کند. شرکت احسان کار با شعار تولید ملی، کیفیت جهانی انواع محصولات خود را تولید و روانه بازار کرده است. انواع تولیدات این برند به علت داشتن مواد پلاستیکی در ترکیبات خود، در برابر موارد مختلفی از جمله رطوبت، ضربه، خط و خش، نور آفتاب و ... مقاوم هستند و محصولاتی با عمر بسیار بالا به شمار می آیند. شرکت احسان کار اصفهان تولیدات خود را در طرح ها و رنگ های مختلف و متناسب با تمامی سلایق به بازار ارائه می دهد. همچنین با توجه به کیفیت محصولات، قیمت آن ها بسیار مناسب و اقتصادی می باشد.

نمایندگی های شرکت احسان کار

محصولات شرکت احسان کار اصفهان را می توانید از طریق نمایندگی های معتبر به صورت حضوری خریداری نمایید و یا می توانید با روشی بسیار آسانتر از طریق سایت های معتبر اینترنتی همانند ایچوب به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک مشاهده و خرید کنید. ایچوب محصول خریداری شده شما را درب منزل به شما تحویل می دهد. امکان مشاهده و مقایسه محصولات قبل از ثبت خرید در سایت ایچوب فراهم شده است.

قیمت محصولات احسان کار

انواع محصولات احسان کار که در محیط های آشپزخانه ای کاربرد دارند را با تضمین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سطح بازار می توانید از طریق سایت ایچوب تهیه کنید. سایت ایچوب این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند از لیست قیمت محصولات مورد نظر  خود آگاه شوند و همچنین بتوانند محصول را با سایر محصولات مقایسه کنند. محصولات احسان کار اصفهان علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت بسیار بالایی نیز هستند.

تماس بگیرید ورق فومیزه 3 میل احسان کار 3 میل
تماس بگیرید ورق فومیزه 16 میل احسان کار 16 میل
نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
نوشتن دیدگاه