0محصول خریداری شما

آرتا پرس

arta_319341268

شرکت آرتا پرس در ابتدا فعالیت خود را در ضمینه پرس و در سال 1368 آغاز کرد. رفته رفته و با پیشرفت تکنولوژی های داخل، این شرکت به تولید انواع ام دی اف، نئوپان، انواع روکش های طبیعی، پارکت، کفپوش، کاغذ دیواری و ... پرداخت. با توجه به فراوانی گستره تولیدات شرکت آرتا پرس، می توانیم دکوراسیون یک محل را از صفر تا صد و به طور کامل با محصولات این برند انجام دهیم. انواع محصولات تمام ایرانی برند آرتا پرس در طرح ها و رنگ های مختلف و متناسب با تمامی سلایق تولید و به بازار عرضه می شوند. محصولات آرتا پرس را می توان در کاربرد های مختلف و در مکان های مختلف استفاده کرد. صفحات چوبی این برند مناسب انواع کابینت ها و دکور ها است. انواع کفپوش و پارکت تولیدی این برند مناسب انواع سلیق ها است و نهایتا می توان زیبایی محل مورد نظر را با کاغذ دیواری های برند آرتا تکمیل کرد. خرید محصولات برند آرتا پرس، به معنای حمایت از تولیدات داخل است.

نمایندگی آرتا

انواع محصولات تولید شده توسط برند آرتا پرس در نمایندگی های آرتا موجود می باشد. سایت ایچوب انواع محصولات آرتا پرس را با کیفیت تضمینی ارائه می دهد. سایت ایچوب را می توان یک نمایندگی اینترنتی از محصولات برند آرتا دانست. از مزایای خرید محصولات آرتا از طریق سایت ایچوب، امکان مقایسه محصولات مختلف با یکدیگر می باشد. مشتریان می توانند محصول مورد نظر خود را از جنبه های مختلف با سایر محصولات موجود در سایت مقایسه کرده و سپس به اقدام به خرید نمایند.

قیمت محصولات آرتا پرس

هر کدام از محصولات برند آرتا پرس قیمت های گوناگونی دارند. به طور کلی المان اصلی تعیین کننده قیمت در محصولات، مرغوبیت مواد اولیه استفاده شده و فرآیند تولید است. انواع محصولات برند آرتا با کیفیت بالا و قیمت مناسب از طریق سایت ایچوب عرضه می شود. مشتریان می توانند از طریق سایت و یا تماس با کارشناسان ایچوب، از لیست قیمت محصولات آرتا آگاهی پیدا کنند. انواع محصولات آرتا با مناسب ترین قیمت بازار در سایت ایچوب ارائه می شوند و قابلیت خرید به صورت آنلاین را دارا می باشند.

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه