0محصول خریداری شما

ورق ام دی اف

تماس بگیرید ام دی اف سفید لیندا 18 میل lohesabz-0003
تماس بگیرید ام دی اف سفید لیندا 16 میل lohesabz-0001
تماس بگیرید ام دی اف خام لیندا 16 میل lohesabz-0002
تماس بگیرید ام دی اف خام لیندا 18 میل lohesabz-0004
تماس بگیرید ام دی اف رنگی پنل سفید تاپس tops-001
تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-379-GALAKSI-DORE PA-05
تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-100-KIRMIZI PA-04
تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-3006-EFES-SIYAH PA-03
تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-120-Kahve PA-02
تماس بگیرید ام دی اف ایگر اتریش مدل H3325-St28 AE-05
تماس بگیرید ام دی اف ایگر اتریش مدل W1000-ST2 AE-04
تماس بگیرید ام دی اف ایگر اتریش مدل U999-ST2 AE-03
تماس بگیرید ام دی اف ایگر اتریش مدل F428-ST2 AE-02
تماس بگیرید ام دی اف ایگر اتریش مدل F425-ST2 AE-01
تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-106-siyah PA-01
تماس بگیرید ورق MDF آسا و آرا اطلس 1 AS-05
تماس بگیرید ورق MDF آسا و آرا کتان سفید AS-04
تماس بگیرید ورق MDF آسا و آرا طرح سنگ مشکی AS-03
تماس بگیرید ورق MDF آسا و آرا لیون تیره AS-02
تماس بگیرید ورق MDF آسا و آرا کتان کرم AS-01
تماس بگیرید ورق ام دی اف فرامید کد s 804 s804
تماس بگیرید ورق ام دی اف فرامید کد s 607 s607
تماس بگیرید ورق ام دی اف کنیون کد 6617 پاک چوب 6617
نتایج 1 تا 32 از کل 1062 نتیجه

ورق ام دی اف (MDF Sheet) که اختصار عبارت Medium Density Fiberboard می باشد. نوعی تخته فیبر با تراکمی خاص می باشد. مواد استفاده شده در تولید ورق ام دی اف شامل تنه درختان، لیف های خرما و نیشکر نوعی مواد شیمیایی خاص می باشد.

ورق ام دی اف نوعی فرآورده های چوبی از خانواده تخته فیبر می باشد. که به روش خشک تولید می گردد. میزان چگالی ورق های ام دی اف بر حسب کیلو گرم بر متر مکعب با توجه به میزان ضخامت بین 650 تا 800 می باشد.

ورق MDF

ورق MDF انواع آن از پرکاربردترین محصولات چوبی در ساخت کابینت، کمد دیواری و .... می باشد. ورق MDF به صورت خام کاربرد ندارد و می بایست با استفاده از موادی روکش شود. تا دارای طرح ها و رنگ های جذابی شود. ورق ام دی اف هایگلاس نوعی از این نوع ورق MDF می باشد. ورق MDF در ضخامت های گوناگونی وجود دارد. ام دی اف به صورت خام در بازار موجود است و میتوان بعد از تولید آن را روکش نمود. روکش های ام دی اف علاوه بر زیبایی سبب افزایش دوام و کاربرد آنها می شود. ام دی اف باتوجه به آنکه خواصی همچون چوب های فشرده را در خود داراست و مزایایی بیش از آنها دارد در بازار بیشتر مورد استقبال قرار گرفت. ام دی اف در حال حاضر کاربردهای بسیار وسیعی دارد.

ابعاد ورق ام دی اف

ابعاد ورق ام دی اف در بازار متنوع می باشد. ابعاد ورق ام دی اف به دلیل کاربرد گسترده آن تنوع بالای دارد. در ادامه به برخی از ابعاد ورق ام دی اف موجود در بازار اشاره می کنیم: ورق 8 میل ام دی اف، ورق ام دی اف خام 16 میل، ورق ام دی اف خام 5 میل، ورق ام دی اف خام 4 میل، ورق ام دی اف خام 3 میل می باشد. ابعاد ورق MDF را می توانید در این صفحه مشاهده فرمایید. فروشگاه ای چوب ارائه دهنده انواع ابعاد ورق MDF می باشد. در انتهای این صفحه انواع ورق ام دی اف خام و روکش دار از جمله ملامینه ارائه شده است.

لیست قیمت ورق ام دی اف

لیست قیمت ورق ام دی اف اگر مورد جستجوی شماست می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرموده و از لیست آن اطلاع پیدا کنید. انواع برند ام دی اف شامل ترک، ایرانی و ... می باشد. در حالت کلی بهترین ابعاد ورق ام دی اف ابعادی می باشد که کمترین مقدار هدر رفت داشته باشید. از انواع برندهای ورق ام دی اف می توان به ورق ام دی اف پاک چوب، ورق ام دی اف یزد، ورق ام دی اف یلدیز ترک، ورق ام دی اف یونیک , ورق ام دی اف های هایمچ و ورق ام دی اف واریو اشاره کرد. کابینت ام دی اف و کیفیت ورق آن بسیار حائز اهمیت است. کابینت ام دی اف می بایست به گونه ای باشد که از ورق ام دی اف مرغوب در آن استفاده شود. به طور معمول یکبار برای کابینت ام دی اف هزینه می شود پس بهتر است متناسب با بودجه خود مرغوب ترین آن را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی ورق ام دی اف

خرید اینترنتی ورق ام دی اف را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی ای چوب انجام دهید. برای آنکه حاصل از ورق های ام دی اف که قیمت عمده ورق ام دی اف ترک و ایرانی هر برندی با توجه به میزان سفارش شما متفاوت خواهد بود. در فروشگاه ایچوب می توانید قیمت روز ورق ام دی اف در طرح ها و رنگ های متنوع را به صورت آنلاین مشاهده نمایید. جهت خرید و اطلاع از قیمت ورق ام دی اف ترک و ایرانی با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول ورق MDF

فروش ورق ام دی اف به صورت عمده هم دارید؟
با سلام، فروش ورق ام دی اف به صورت عمده و جزئی در فروشگاه ای چوب امکان پذیر است.