0محصول خریداری شما

ورق ام دی اف

ورق ام دی اف (MDF Sheet) که اختصار عبارت Medium Density Fiberboard می باشد. نوعی تخته فیبر با تراکمی خاص می باشد. مواد استفاده شده در تولید ورق ام دی اف شامل تنه درختان، لیف های خرما و نیشکر نوعی مواد شیمیایی خاص می باشد.

ورق ام دی اف نوعی فرآورده های چوبی از خانواده تخته فیبر می باشد. که به روش خشک تولید می گردد. میزان چگالی ورق های ام دی اف بر حسب کیلو گرم بر متر مکعب با توجه به میزان ضخامت بین 650 تا 800 می باشد.

ورق MDF

ورق MDF انواع آن از پرکاربردترین محصولات چوبی در ساخت کابینت، کمد دیواری و .... می باشد. ورق MDF به صورت خام کاربرد ندارد و می بایست با استفاده از موادی روکش شود. تا دارای طرح ها و رنگ های جذابی شود. ورق ام دی اف هایگلاس نوعی از این نوع ورق MDF می باشد. ورق MDF در ضخامت های گوناگونی وجود دارد.

ام دی اف

ام دی اف به صورت خام در بازار موجود است و میتوان بعد از تولید آن را روکش نمود. روکش های ام دی اف علاوه بر زیبایی سبب افزایش دوام و کاربرد آنها می شود. ام دی اف باتوجه به آنکه خواصی همچون چوب های فشرده را در خود داراست و مزایایی بیش از آنها دارد در بازار بیشتر مورد استقبال قرار گرفت. ام دی اف در حال حاضر کاربردهای بسیار وسیعی دارد.

ابعاد ورق ام دی اف

ابعاد ورق ام دی اف در بازار متنوع می باشد. ابعاد ورق ام دی اف به دلیل کاربرد گسترده آن تنوع بالای دارد. در ادامه به برخی از ابعاد ورق ام دی اف موجود در بازار اشاره می کنیم:

ورق 8 میل ام دی اف

،

 ورق ام دی اف خام 16 میل

،

 ورق ام دی اف خام 5 میل

،

 ورق ام دی اف خام 4 میل

،

 ورق ام دی اف خام 3 میل

 می باشد.

ابعاد ورق MDF

ابعاد ورق MDF را می توانید در این صفحه مشاهده فرمایید. فروشگاه ای چوب ارائه دهنده انواع ابعاد ورق MDF می باشد. در انتهای این صفحه انواع ورق ام دی اف خام و روکش دار از جمله ملامینه ارائه شده است.

قیمت ورق ام دی اف خام

قیمت ورق ام دی اف خام به نسبت ورق روکش دار آن مناسب تر است. با این وجود قیمت ورق ام دی اف خام بسته به نوع، جنس، ضخامت، کارخانه سازنده و ترک یا ایرانی بودن آن متفاوت است. قیمت ورق ام دی اف خام را می توانید از طریق تماس با شماره های مدرج در سایت ای چوب بدست آوردید.

قیمت عمده ورق ام دی اف

قیمت عمده ورق ام دی اف را می توانید از کارشناسان فروش ما در ای چوب بخواهید. ای چوب ارائه دهنده انواع ورق های چوبی از جمله ام دی اف می باشد. ورق ام دی اف در ای چوب به صورت تکی و عمده به فروش می رسد. قیمت عمده ورق ام دی اف را می توانید در سایت ای چوب مشاهده نمایید.

 قیمت ورق ام دی اف ترک

 قیمت ورق ام دی اف ترک را می توانید در سایت ای چوب مشاهده نمایید. ورق ام دی اف ترک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط ای چوب ارائه می گردد. جهت اطلاع از قیمت ورق ام دی اف ترک با شماره مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

 قیمت ورق ام دی اف ایرانی

قیمت ورق ام دی اف ایرانی به نسب موارد مشابه خارجی مناسب تر بوده و در برخی موارد می تواند با مشابه خارجی خود رقابت نماید. در حالت کلی قیمت ورق ام دی اف بر اساس برند، میزان ضخامت و ایرانی و خارجی بودن تعیین می شود. بنابراین قیمت ورق ام دی اف ایرانی در تمامی موارد یکسان نمی باشد.

قیمت ام دی اف خام ایرانی

قیمت ام دی اف خام ایرانی را می توانید در این سایت مشاهده فرمایید. انواع ورق ام دی اف ایرانی در ابعاد متفاوتی تولید می شود که همین امر بر قیمت آن نیز تأثیر گذار است.

لیست قیمت ورق ام دی اف

لیست قیمت ورق ام دی اف اگر مورد جستجوی شماست می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرموده و از لیست آن اطلاع پیدا کنید.

انواع برند ام دی اف

انواع برند ام دی اف شامل ترک، ایرانی و ... می باشد. در حالت کلی بهترین ابعاد ورق ام دی اف ابعادی می باشد که کمترین مقدار هدر رفت داشته باشید. از انواع برندهای ورق ام دی اف می توان به 

ورق ام دی اف پاک چوب

،

ورق ام دی اف یزد

،

ورق ام دی اف یلدیز ترک

،

ورق ام دی اف یونیک

 ,

ورق ام دی اف های هایمچ

و

ورق ام دی اف واریو

اشاره کرد.

کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف و کیفیت ورق آن بسیار حائز اهمیت است. کابینت ام دی اف می بایست به گونه ای باشد که از ورق ام دی اف مرغوب در آن استفاده شود. به طور معمول یکبار برای کابینت ام دی اف هزینه می شود پس بهتر است متناسب با بودجه خود مرغوب ترین آن را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی ورق ام دی اف

خرید اینترنتی ورق ام دی اف را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی ای چوب انجام دهید. برای آنکه 

حاصل از ورق های ام دی اف

که 

قیمت عمده ورق ام دی اف ترک و ایرانی

 هر برندی با توجه به میزان سفارش شما متفاوت خواهد بود. در فروشگاه ایچوب می توانید 

قیمت روز ورق ام دی اف

در طرح ها و رنگ های متنوع را به صورت آنلاین مشاهده نمایید. جهت خرید و اطلاع از

قیمت ورق ام دی اف ترک و ایرانی

با ما تماس بگیرید.

 

 

تماس بگیرید ورق ام دی اف با روکش ملامینه یاسی پاک چوب کد 1104 P 1104
3.66667 5 3 Product

تماس بگیرید ورق ام دی اف با روکش ملامینه زرد پاک چوب کد 1102 P 1102
3.72727 5 11 Product

تماس بگیرید ورق ام دی اف با روکش ملامینه پاک چوب کد 7714 P 7714
2.4 5 5 Product

تماس بگیرید ورق ام دی اف با روکش ملامینه پاک چوب کد 7713 P 713
3.5 5 4 Product

نتایج 1 تا 24 از کل 68 نتیجه