0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

به دلیل نوسانات بازار، جهت خرید و استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

ورق ام دی اف خام

ورق های ام دی اف در یک دسته بندی کلی به دو نوع خام و یا روکش دار تقسیم می شوند. ورق ام دی اف خام را می توان همان مغزی ورق ام دی اف روکش دار دانست. ورق ام دی اف خام در اصطلاح تخصصی تر با نام تخته فیبر با چگالی متوسط نیز شناخته می شوند. ورق ام دی اف بدون روکش در واقع نسل بعدی ورق های نئوپان و تخته سه لا است که ویژگی های جدید آن موجب برتری این نوع ورق چوبی شده است. از جمله مزیت های ورق ام دی اف خام نسبت به نسل های قبلی خود، می توان به مواردی همچون زیبایی ظاهری، قیمت مناسب، قابلیت روکش شدن، خواص مکانیکی و فیزیکی بالاتر، قابلیت پرداخت و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. استفاده از ورق های خام ام دی اف روز به روز در حال گسترش است، زیرا اجرای آن بسیار آسانتر از انواع دیگر ورق های چوبی است و همچنین اتصالات این نوع ورق های به وسیله پیچ است و نیاز به موادی مانند چسب چوب ندارد. شما مشتریان گرامی می توانید انواع ورق های ام دی اف خام را از طریق سایت ایچوب تهیه نمایید.

ورق ام دی اف خام 

ورق ام دی اف خام چیست؟

برای این‌که بتوانیم یک تعریف قابل فهم و مفیدی را از ورق ام دی اف خام ارائه دهیم ترجیح می دهیم آن را در ابتدای کار با چوب طبیعی مقایسه کنیم. ورق ام دی اف خام در مقایسه با چوب طبیعی ساختار یک‌دست‌تر و یکنواخت تری دارد و به هیچ عنوان در سطح آن شکاف، رگه و گره قابل رویت نیست. ورق ام دی اف خام یک نوع فراورده چوبی است که در پروسه خشک تولید می شود و پس از آن با استفاده از روکش های موجود سطح آن را اندود می کنند. سوالی که در این زمینه ممکن است در ذهن شما شکل بگیرد این است که فرایند روکش دار کردن ورق ام دی اف خام با چه هدفی دنبال می شود؟ در پاسخ باید اشاره کنیم که عمل روکش دار کردن این ورق های خام را برای افزایش مقاومت آن‌ها انجام می‌دهند. به طور کلی می‌توان گفت که ورق ام دی اف خام خصوصیات شیمیایی و فیزیکی منحصر به فرد و بالایی دارد، به عنوان مثال تمامی ورق های ام دی اف خام قابلیت روسازی دارند، به این منظور که می‌توان آن‌ها را با ابزار مخصوصی رنگ کرد و یا این‌که با استفاده از انواع روکش ها سطح آن‌ها را پوشاند.

ورق ام دی اف خام چیست؟

انواع ورق ام دی اف خام

ورق های ام دی اف خام انواع مختلف و متعددی دارد که تفاوت در آن‌ها مربوط به فرایند تولید آن‌ها می‌شود. اما آنچه که به صورت مشترک بین انواع ورق ام دی اف خام وجود دارد شکل ظاهری آن‌ها است که به ظاهر شباهت بسیار زیادی را به چوب دارند با این تفاوت که مضرات و معایب چوب را ندارند. در زمان های گذشته از ورق خام ام دی اف به جای اوراق فشرده چوبی مانند تخته فیبر و نئوپان سخت استفاده می‌شد. پس از گذشت زمان انسان ها برتری ها و مزیت های ام دی اف را نسبت به سایر مواد مشابه خود مانند چوب کشف کردند و به تدریج استفاده از انواع ورق ام دی اف خام روندی صعودی پیدا کرد. سطح انواع ورق ام دی اف خام را متناسب با ساختار و ویژگی هایی که دارند می توان با استفاده از روکش هایی مخصوص پوشاند. رایج ترین روکشی که در این راستا استفاده می شود روکش ملامینه نام دارد تقریبا می توان گفت که از روکش ملامینه برای پوشاندن سطح انواع ورق ام دی اف خام استفاده می شود. این روکش در واقع نوعی برچسب طرح دار است که تحت حرارت و فشار با استفاده از چسب مخصوص به سردسته انواع ورق ام دی اف خام می‌چسبد و زیبایی دو چندانی را به ظاهر اوراق ام دی اف خام می‌بخشد.

انواع ورق ام دی اف خام

کاربرد ورق ام دی اف خام

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم گذر زمان باعث شد تا افراد و متخصصان این حوزه ویژگی های مثبت ورق های ام دی اف خام پی ببرند و همین امر باعث وسیع شدن زمینه کاربرد این ورق ها شد به نحوی که امروزه در تهیه و تولید بسیاری از وسایل مانند کمد، کابینت آشپزخانه، میز، کمد دیواری، تخت و لوازم خواب، باکس و قفسه و غیره از ورق های ام دی اف خام که یا رنگ شده اند یا روکش استفاده می شود. شاید جالب به نظر برسد که ام دی اف به شکل خام نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد ورق ام دی اف خام بسیار وسیع است و نام بردن از همه این عوامل از حوصله شما دوستان و همراهان همیشگی ما خارج است، از این رو در ادامه تنها نمونه های محدودی از کاربرد ورق ام دی اف خام را خدمت شما عرض خواهیم کرد. تهیه و تولید مبلمان، کتابخانه، استند گل و لوازم تزئینی منزل، میز و صندلی، انواع شلف و قفسه، دیوارپوش، سقف پوش، کفپوش هایی تحت عنوان پارکت و تایل، و ... است. البته بیان این نکته الزامی است که کاربرد ورق های ام دی اف که رنگ شده یا روکش شده باشند بسیار وسیع تر از کاربرد ورق های ام دی اف خام است.

کاربرد ورق ام دی اف خام

خرید ورق ام دی اف خام

در پروسه خرید هر محصولی حتی اگر کوچک و ناچیز باشد شناخت یک مرکز خرید معتبر و قابل اطمینان که محصولات با کیفیتی را عرضه دهد یک پارامتر بسیار مهم است. حال در نظر بگیرید که فرد قصد خرید ورق ام دی اف را داشته باشد. این اوراق با توجه به کاربردهای وسیعی که دارند، قطعاً جز خریدهای کلان و مهم خریدار ها به شمار می روند. به تبع این مسئله یافتن مرکز خرید معتبری که بتواند از نیازهای مختلف مشتریان در زمینه عرضه انواع چوب و محصولات چوبی پشتیبانی کند، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. اگر شما هم جزء آن دسته از عزیزانی هستید که قصد خرید ورق ام دی اف خام را دارید، اما تا کنون موفق به یافتن و انتخاب مرکز خرید آن نشده اید نگران نباشید، چراکه فروشگاه اینترنتی ای چوب تمامی خصوصیات مثبت نامبرده را در خود جای می‌دهد و طی چند سال اخیر توانسته است با ترفند هایی که دارد اعتماد بسیاری از ایرانیان عزیز را جلب کند و البته مشتریان از عملکرد مجموعه ما رضایت خاطر صد درصدی دارند. شما هم می‌توانید مانند مشتریان قدیمی ما درمحل کار یا منزل خود بمانید و تنها با گوشی هوشمند اقدام به خرید و سفارش انواع ورق های ام دی اف خام از مجموعه ما نمایید.

خرید ورق ام دی اف خام

قیمت ورق ام دی اف خام

بر هیچ کس پوشیده نیست با توجه به نوسان های اقتصادی که بر کشور ما حاکم است نمی توان یک نرخ ثابت و معین را برای هر محصولی از جمله ورق ام دی اف خام در نظر گرفت. قطعاً می دانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت نهایی ورق ام دی اف خام دخیل هستند، به عنوان مثال یکی از عوامل مهمی که تاثیر مستقیمی روی قیمت ورق ام دی اف خام دارد، نحوه تولید آن است. همانطور که می دانید از مواد مختلفی مانند ساقه غلات، نی، برنج، نیشکر، کاغذ های باطله و بی مصرف و چوب های نرم برای تهیه تخته های صنعتی استفاده می شوند. قطعاً ام دی اف خام ای که مواد اولیه آن چوب نرم یا باگاس نیشکر باشد از آنجا که کیفیت ساخت برتری دارد، متقابلاً قیمت بیشتری را نیز خواهد داشت. توجه داشته باشید که در سطح جهان کیفیت باگاس نیشکر در رده چوب طبقه بندی شده است. هر چقدر سطح ام دی اف یکنواخت تر باشد، از آنجا که می تواند در مورد ماشینکاری قرار گیرد قیمت بالاترین را نیز خواهد داشت. البته علاوه بر سطح یکنواخت و صاف عوامل دیگری مانند جرم یکنواخت، قابلیت سمباده زنی و همچنین اصلاح سطح هر چقدر بیشتر باشند رابطه مستقیمی را روی قیمت ورق ام دی اف خام خواهند داشت.

قیمت ورق ام دی اف خام

تصاویر ورق ام دی اف خام

شما عزیزان می‌توانید با بازدید از وب سایت خوشنام ای چوب تصاویر ورق ام دی اف خام را ببینید و با چشمان خود کیفیت ساخت ظاهری آن‌ها را قضاوت کنید. در این وب سایت تصاویر متعددی در خصوص انواع ورق های ام دی اف که به صورت خام چه به صورت روکش شده درج شده است. تمامی تصاویری که در این صفحه اینترنتی ثبت شده اند بر اساس واقعیت بوده و شما می‌توانید در نگاه اول کیفیت منحصر به فرد این اوراق را تشخیص دهید. حال نمونه هایی از تصاویر ورق ام دی اف ای چوب را برای شما قرار دادیم تا بتوانید ورق ام دی اف خام مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ام دی اف 5 میل خام بست وود:

تصاویر ورق ام دی اف خام

 ام دی اف 8 میل خام رنگ روشن بست وود:

تصاویر ورق ام دی اف خام

ام دی اف 6 میل خام پویا:

تصاویر ورق ام دی اف خام

ورق های ام دی اف رنگ شده یا روکش شده مقاومت بیشتری را نسبت به ورق های ام دی اف خام داشته ویژگی‌های ساختاری خود را در برابر عوامل نامساعد محیطی مانند رطوبت بهتر حفظ می کنند. ورق های ام دی اف خام زمانی زیبایی خود را نمایان می کنند که سطح آن را با استفاده از روکش های زیبایی پوشش دهند. تصاویر ورق ام دی اف خام گویای این هستند که این اوراق قابلیت ماشینکاری و ابزار خوری بسیار بالایی را دارند ضمن اینکه توانایی آنها در سنباده زنی ملموس است. شما با مشاهده تصاویر ورق ام دی اف خام به تراکم بسیار بالای آن پی خواهید برد که یکی از مزیت های ام دی اف خام به شمار می رود. سطح ورق ام دی اف خام بسیار چگال و همگن است، به خاطر همین در برابر عواملی مانند فشرده شدن بسیار مقاوم هستند و ابعاد خود را حفظ می کنند. در پایان فراموش نکنید که قیمت ام دی اف خام بسیار مناسب است، در نتیجه استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه به نظر می رسد. ورق ام دی اف خام را از فروشگاه ای چوب بخرید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات تخصصی درباره تنوع ابعاد ورق ام دی اف و قیمت هر کدام با ایچوب همراه شوید.

 فروش ام دی اف خام

فروش ام دی اف خام از خدماتی است که ایچوب با توجه به نیاز مشتریان و بازار ارائه می دهد. تمام تلاش ایچوب تامین ام دی اف خام مورد نیاز خریداران با کیفیت بالا و قیمت مناسب از برندهای خوشنام و معتبر است. ثبت سفارش و فروش ام دی اف خام با توجه به کاربرد مورد انتظار مشتری در ابعاد و ضخامت های مختلف انجام می شود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات درباره نحوه فروش ام دی اف خام در ایچوب با مشاورین ما در ارتباط باشید. کارشناسان فروش ایچوب با کمال افتخار پاسخگوی سوالات و ابهامات شما خواهند بود. 

تماس بگیرید ام دی اف خام لیندا 18 میل lohesabz-0004
تماس بگیرید ام دی اف خام لیندا 16 میل lohesabz-0002
تماس بگیرید ام دی اف 5 میل خام بست وود 5-mil-r
تماس بگیرید ام دی اف خام ۵ میل نازک بست وود 5mil-rt
تماس بگیرید ام دی اف 6 میل خام پویا 6mil-rp
تماس بگیرید ام دی اف 6 میل خام ارین سینا 6mil-r
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه
نوشتن دیدگاه