0محصول خریداری شما

ورق هایگلاس

هایگلاس High Gloss نوعی ورق چوبی با مغزی از جنس ام دی اف (MDF) می باشد که با استفاده از یک روکش پلاستیکی از جنس پلکسی گلس رویه این نوع ورق پوشانده شده است. ورق های، هایگلاس عموما از یک طرف با استفاده از پلکسی گلاس پوشانده می شوند و به دلیل به صرفه بودن از نظر اقتصادی طرف دیگر ورق های های گلاس با استفاده از مواد ارزانتری پوشش داده می شوند. پلکسی گلاس موجب می شود حالتی براق، شفاف و زیبا به ورق های هایگلاس داده شود.

بنابراین رنگ های هایگلاس می تواند بسیار جذاب باشد و به همین دلیل کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی مانند کابینت، کمد، دکور و .... دارد. این لایه حالتی براق، شفاف، و زیبا به ورق «های گلاس» می دهد و به همین دلیل کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی از جمله کابینت، کمد، دکور و غیره پیدا کرده است.

تنوع رنگی بالا ورق های هایگلاس موجب شده استفاده از انواع طرح های هایگلاس در تولید کابینت های هایگلاس استفاده شود. و به عنوان محبوب ترین ورق کابینتی در بین ایرانیان شناخته شود. ورق های هایگلاس از سمتی که لایه پلکسی گلاس بر روی آن قرار دارد ضد آب محسوب می شوند و بهتر است برای دوام بهتر و ماندگاری بیشتر لایه دیگر آن با استفاده از یک ماده مرغوب مانند ملامینه پوشش داده شود.

قیمت ورق هایگلاس

ورق هایگلاس و قیمت ورق هایگلاس نیز نسبتا مناسب است و این امر نیز خود محبوبیت این نوع ورق را دو چندان کرده است. قیمت ورق ام دی اف هایگلاس اصولا بر اساس نام برند و کیفیت ورق هایگلاس تعین می شود بنابراین قیمت ورق هایگلاس ایرانی, قیمت هایگلاس agt و قیمت کابینت هایگلاس ترک با یکدیگر متفاوت خواهد بود. در فروشگاه ای چوب می توانید از میان صدها مدل ورق هایگلاس بهترین ورق هایگلاس را با توجه به سلیقه خود انتخاب و خریداری نمایید. قیمت ورق ام دی اف هایگلاس موجود در فروشگاه ایچوب به صورت متری ارائه می شود.

انواع های گلاس

ابعاد ورق ها نیز به صورت استاندارد می باشد که با توجه به نیاز مشتری در ابعاد مورد نظر نیز قابل برش می باشند. از تفاوت های گلاس ترک و ایرانی می توان به تنوع رنگی و کیفیت رنگ و جنس ورق ها اشاره کرد.ورق هایگلاس ایشیک و ورق هایگلاس AGT از محبوب ترین ورق هایگلاس ترک بشمار می آیند. در این بخش از فروشگاه ایچوب می توانید ضمن بررسی قیمت ورق هایگلاس ترک و ایرانی و طرح های ورق هایگلاس بهترین ورقمورد نظر خود را خریداری نمایید.

تماس بگیرید کابینت های گلاس مشکی ایشیک AISIK-H62
تماس بگیرید کابینت های گلاس سبز ایشیک AISIK-Y11
تماس بگیرید کابینت های گلاس مشکی ایشیک AISIK-H56
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد h69 Asik-h69
تماس بگیرید ورق هایگلاس گلدار ایشیک کد h64 Asik-h64
تماس بگیرید ورق هایگلاس گلدار ایشیک کد h63 Asik-h63
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد h54 Asik-h54
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد y46 Asik-h46
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد y65 Asik-y65
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد h71 Asik-h71
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد h22 Asik-h22
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد h11 Asik-h11
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد y48 Asik-Y48
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد y81 Asik-y81
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد y68 Asik-y68
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد 480 Asik-480
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد y20 Asik-y20
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد h14 Asik-h14
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد h19 Asik-h19
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد y66 Asik-y66
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد h18 Asik-h18
تماس بگیرید ورق هایگلاس ایشیک کد h60 Asik-h60
نتایج 97 تا 127 از کل 127 نتیجه