0محصول خریداری شما

پانوتک

هایگلاس پانوتک

شرکت پارسیان چوب در زمینه تولید و توزیع صنایع چوب شروع در سال 1377 کار خود را شروع کرد و با توجه به تکنولوژی و کادر مجرب توانست عناوینی مثل AGT، در سه سال متوالی کسب کند. این شرکت انواع ورق های هایگلاس ام دی اف پانوتک را با طرح ها و رنگ های مختلف تولید و به بازار عرضه می کند.

قیمت هایگلاس پانوتک

قیمت هایگلاس پانوتک بر اساس ضخامت و ابعاد متفاوت می باشد. این شرکت علاوه بر تولید محصول با کیفیت، تمام سعی خود را انجام داده که محصولات خود را با قیمت مناسب تولید و عرضه کند. ورق های هایگلاس پانوتک با طرح های سه بعدی ترکیبی بسیار خیره کننده می شود. برای اطلاع از قیمت محصولات هایگلاس پانوتک با کارشناسان ایچوب در تماس باشید.

نمایندگی هایگلاس پانوتک

از ویژگی های هایگلاس پاتونک می توان به زیبایی و تنوع در رنگ و طرح آن و همچنین کیفیت بالای آن اشاره کرد. در این نمونه هایگلاس ابتدا طرح و رنگ مورد نظر را می چسبانند و سپس روکش pvc بر روی آن قرار می دهیم. این روکش pvc بدون مواد شیمیایی می باشد. شرکت پارسیان چوب نمایندگی هایگلاس پانوتک را به فروشگاه های مختلفی داده است که یکی از فروشگاه های معتبر ایچوب می باشد که شما می توانید محصولات این شرکت را بدون واسطه خریداری کنید و همچنین برای سایر سوالات خود راجع به قیمت و... می توانید با کارشناسان ایچوب در تماس باشید و از مشاوره ی کارشناسان ما بهره مند شوید.

تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-379-GALAKSI-DORE PA-05
تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-3006-EFES-SIYAH PA-03
تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-120-Kahve PA-02
تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-106-siyah PA-01
تماس بگیرید هایگلاس پانوتک-100-KIRMIZI PA-04
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه