0محصول خریداری شما
0The product you purchased
0المنتج الذي اشتريته
0Товар, который вы приобрели

سیتک

2_899075156

شرکت سی تک پارسیان تولید کننده انواع ورق ام دی اف هایگلاس تحت برند ورق ام دی اف سیتک می باشد. این شرکت در سال 1391 تاسیس شد و از ابتدای سال 93 به تولید ورق های ام دی اف با روکش هایگلاس پرداخت. شرکت سی تک از تولیدکنندگان ورق ام دی اف و هایگلاس ایرانی می باشد. ورق ام دی اف سیتک نیز مانند سایر ورق های هایگلاس برای بالابردن مقاومت و افزایش ظرافت و زیبایی روکش کاری می شود. برای تولید ورق هایگلاس سیتک نیز از انواع روکش براق و مات استفاده می شود که با توجه به نوع استفاده هر کدام از این نوع ورق های هایگلاس کارایی و کاربرد آن ها مشخص می شود. شرکت سیتک تولید کننده انواع ورق هایگلاس با تنوع رنگی بسیار بالایی می باشد. از مهم ترین کاربردهای ورق هایگلاس سیتک می توان به کابینت و کمدهای هایگلاس اشاره کرد.محصولات این شرکت طبق نظر مصرف کنندگان از با کیفیت ترین محصولات تولید داخل بوده و قابل رقابت با انواع محصولات خارجی می باشد. 

فروش ورق ام دی اف هایگلاس سیتک

فروشگاه اینترنتی ورق ام دی اف ایچوب نماینده فروش ورق ام دی اف هایگلاس سیتک و سایر ورق های هایگلاس و ام دی اف ایرانی و خارجی می باشد. جهت اطلاع از قیمت ورق هایگلاس سیتک با واحد فروش سایت ایچوب تماس بگیرید. سایت ایچوب ورق هایگلاس سیتک را در انواع طرح ها و رنگ های مختلف متناسب با سلایق همه افراد ارائه می دهد. با توجه به تنوع در طرح و رنگ روکش کار شده بر روی ورق هایگلاس سیتک، این ورق ها مناسب استفاده در همه مکان ها و انواع کاربری ها می باشد.

 قیمت ورق هایگلاس سیتک

قیمت ورق های ام دی اف هایگلاس با توجه به جنس مغزی چوبی و همچنین مرغوبیت روکش هایگلاس تعیین می شود. انواع ورق های هایگلاس سیتک تولید شده از مغزی و روکش مرغوب بوده و در عین حال قیمت مناسبی نیز دارد. انواع ورق هایگلاس سیتک را می توانید با حداقل قیمت بازار و تضمین کیفیت، از طریق سایت ایچوب و به صورت اینترنتی تهیه کنید و درب منزل خود تحویل بگیرید. قیمت محصولات سیتک با توجه به کیفیت بالای محصولات بسیار مناسب و اقتصادی بوده و پاسخگوی همه نیاز ها می باشد.

نوشتن دیدگاه