0محصول خریداری شما

صفحه کابینت آتاکو

capture

شرکت آذر روکش با نام تجاری آتا فیکس در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه بازرگانی خارجی و تولید محصولات چوبی آغاز کرد.آتافیکس تولید انواع صفحه کابینت را در سال 1384 و در منطقه آزاد ارس آغاز کرد.این شرکت در حال حاضر با بهره گیری از نیروی کار مجرب و کار آزموده  به تولید انواع مصنوعات چوبی و چسب و اسپری می پردازد. انواع صفحه کابینت و مصنوعات چوبی شرکت آذر روکش تحت برند آتاکو تولید و به بازار عرضه می شود. انواع صفحه کابینت های تولیدی برند آتاکو در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود تا پاسخگوی نیاز و سلیقه همه مشتریان باشد. فروش صفحه کابینت های آتاکو از طریق نمایندگی های معتبر آذر روکش به صورت حضوری و یا از طریق سایت ایچوب به صورت آنلاین انجام می شود. انواع صفحه کابینت آتاکو را می توانید در سایت ایچوب مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید محصول نمایید.

قیمت صفحه کابینت آتاکو

صفحه کابینت ها بر اساس پارامتر های متعددی قیمت گذاری می شوند. ابعاد و ضخامت صفحه کابینت و روکش استفاده شده در آن از جمله این موارد تاثیر گذار در قیمت است. همچنین دو لبه خم یا تک لبه خم بودن صفحه کابینت نیز در قیمت نهایی آن تاثیر گذار خواهد بود. انواع صفحه کابینت های آتاکو را در ابعاد و ضخامت های مختلف و با مدل های متنوع می توانید از طریق سایت ایچوب خریداری نمایید. سایت ایچوب ارائه دهنده محصولات برند آتاکو با مناسب ترین قیمت بازار و همچنین تضمین کیفیت محصولات می باشد. مشتریان می توانند انواع محصولات را در سایت آتاکو با یکدیگر مقایسه کنند و سپس با اطمینان خاطر اقدام به خرید این محصولات کنند.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران

برندهای معروف کارخانه ام دی اف کدام کارخانه ها هستند؟
از محبوب ترین شرکت های تولید کننده ورق ام دی اف ترک می توان به برندهای AGT، ایشیک اشاره کرد. کارخانه لوح سبز، آریانا، آسیا چوب البرز، آرتا پرس، هانکس، شرکت احسان کار، رادوود، نایس تاپس و ... از تولید کنندگان برتر ام دی اف در ایران هستند.
برای مشاهده لیست کارخانه های تولید ام دی اف در ایران و جهان و خرید از آن ها چه باید کرد؟
شما می توانید نام بهترین تولید کنندگان ام دی اف را در وب سایت ای چوب ببینید و برای خرید ام دی اف اقدام کنید.